• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38015

  مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سابقه و بازی‌های سپاهان نشان می‌دهد فرقی ندارد در کجا بازی کند.

  به گزارش پارس ، سیدجلال حسینی در گفت وگو با فارس، درباره قرعه کشی فینال جام حذفی و برگزاری این بازی در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: در بازی های جام حذفی متاسفانه همیشه بر اثر قرعه میهمان بودیم، اما خدا را شکر این بار بازی در خانه خودمان افتاد و می توانیم در ورزشگاه به میدان برویم که قطعا هواداران ما آن را پُر می کنند.

  وی افزود: البته باید این را بدانیم که برای تیم خوبی مثل سپاهان هیچ فرقی ندارد در آزادی بازی کند یا اصفهان. آنها این موضوع را ثابت کرده اند و می بینید همیشه در خانه حریفان برای تیم ها دردسرساز شده اند.

  حسینی تاکید کرد: سپاهان در خطوط مختلف بازیکنانی بسیار خلاق و با توجه به اینکه مدت زیادی است که این بازیکنان کنار هم بازی می کنند بازیکنانی هماهنگ دارد. در خط حمله هم بسیار خطرناک است و هرگز نباید مقابل بازیکنان این تیم اشتباه کرد.

  مدافع قرمزپوشان یادآور شد: خوشبختانه به اندازه کافی از سپاهان شناخت دارم اما ما باید بدانیم که اگر تمرکز لازم را نداشته باشیم، خدای ناکرده مقابل این تیم دچار دردسر خواهیم شد. پس هنوز برای ما اتفاقی نیفتاده و فقط باید در زمینی بازی کنیم که هواداران ما پشت ما مثل کوه خواهند ماند. من امیدوارم این جام به پرسپولیس برسد.

  حسینی ادامه داد: خوشبختانه در سال های اخیر همواره در تیم هایی بوده ام که همیشه قهرمان و مسافر آسیا شده اند و این بار هم من هم مانند سایر بازیکنان دوست دارم با پرسپولیس به یک قهرمانی برسم و در یک روز باشکوه آن هم در ورزشگاه آزادی این افتخار رویایی را تجربه کنم، اما دوباره تکرار می کنم که در فینال جام حذفی ما فقط میزبان شدیم و هیچ اتفاقی قبل از بازی پیش نیامده است. ما باید طوری بازی کنیم که مانند یک میهمان باشیم و هرگز نباید ذره ای از تلاش مان بکاهیم.

  اصفهان بازی پرسپولیس جام حذفی شکر فوتبال پرسپولیس ورزشگاه آزادی تیم سپاهان یار
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها