• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38002

  رئیس فدراسیون هندبال گفت: ادغام کمیته‌های فدراسیون هندبال اصلاً موضوع عجیبی نیست.

  به گزارش پارس ، جلال کوزه گری در گفت وگو با فارس، در خصوص آغاز اردوی آماده سازی تیم ملی هندبال اظهار داشت: نخستین جلسه تمرینی ملی پوشان امروز آغاز شده است و من هم از نزدیک شاهد تمرینات آنها هستم. خدا را شکر تمرینات را خوب شروع کرده اند و مشکل خاصی وجود ندارد.

  وی درخصوص اینکه هر روز چند بازیکن جدید به تیم ملی اضافه می شوند، افزود: مربی در فهرست اولیه خود بازیکنان مدنظرش را انتخاب کرده بود و سپس تصمیم گرفت چند بازیکن جوان را هم به اردو فراخواند و به همین دلیل در روز های گذشته بازیکنان جدیدی را معرفی کرد.

  کوزه گری درخصوص انتخاب حدود یازده بازیکن از تیم ثامن الحجج که رافائل در آن مربیگری کرده بود، تصریح کرد: باید شرایط را در نظر گرفت. تیم ثامن الحجج مشهد و سبزوار بازیکنان استان های مختلف را جذب کرده بودند و تقریبا تمام این بازیکنان ملی پوش بودند. اگر چنانچه بازیکنان ملی در یک تیم باشگاهی حضور داشته باشند، نباید تمام آنها به تیم ملی دعوت شوند؟

  وی ادامه داد: دیدگاه مربی است که بازیکنان را اینگونه انتخاب کند؛ آیا ما می توانیم بگوییم که فلان بازیکن حضور داشته باشد یا نباشد؟ این طرز فکر منطقی نیست.

  کوزه گری درمورد ادغام کمیته های داوران و مسابقات خاطرنشان کرد: این موضوع اصلاً عجیب نیست؛ شاید شما ندیده باشید! برای کوچک کردن بدنه فدراسیون تصمیم گرفتیم که برای هر کمیته یک دبیر انتخاب کنیم و برای چند کمیته یک رئیس داشته باشیم. برای مثال هرکدام از کمیته های داوران و مسابقات یک دبیر دارند و در مجموع یک رئیس؛ فکر نمی کنم این موضوع خیلی عجیب باشد. پورمقدم در فدراسیون پست های زیادی ندارد، بلکه در حال حاضر فقط در کمیته های ساحلی و داوران و مسابقات فعالیت می کند.

  رئیس فدراسیون هندبال درخصوص اظهارات ناری مبنی بر اینکه اطرافیان کوزه گری میرزابنویس هستند، تصریح کرد: من راجع به ناری صحیت نمی کنم. درمجموع اصلاً در خصوص این موضوعات هیچ حرفی نمی زنم و هیچ واکنشی نشان نمی دهم. خودتان باید قضاوت کنید و من اگر بخواهم حرف بزنم در جلسه مطبوعاتی مطرح می کنم.

  استان های مختلف تیم ملی رئیس فدراسیون شکر مشهد ملی پوش بازیکنان کمیته هندبال ناری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها