• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37999

  پیشکسوت هندبال ایران گفت: رئیس فدراسیون هندبال نالایق است و آدم‌های میرزابنویس را دور خود جمع کرده است.

  به گزارش پارس ، نقی ناری در گفت وگو بافارس، در خصوص شرایط فدراسیون هندبال، استعفاهای اخیر، ادغام کمیته داوران و مسابقات و سمت های متعدد پورمقدم در فدراسیون اظهار داشت: وقتی سطح فدراسیون پایین باشد نیروهای خنثی می آیند و سمت هایی می گیرند که بسیار برایشان بزرگ است. این افراد فرصت طلب هستند و می خواهند از فرصت های کاذب برای مطرح کردن خود استفاده کنند.

  وی با اشاره به سمت های پورمقدم در کمیته داوران، کمیته مسابقات و کمیته ساحلی ادامه داد: زمانی همین آدم اعلام می کرد که می خواهم از فدراسیون بروم و نمی توانم کار کنم، اما حالا می بینیم که در چند پست مشغول فعالیت است. متاسفانه وقتی در راس فدراسیون آدم نالایقی حضور داشته باشد این آدم های کوچک هم رشد می کنند و سمت های زیادی می گیرند. کوزه گری آدم های بله قربان گو را دور خود جمع کرده است و با این شرایط انسان های با برنامه و شایسته که برای خود ارزش قائل هستند نمی آیند در فدراسیون کار کنند.

  پیشکسوت هندبال ایران با بیان اینکه نیروهایی که در فدراسیون کار می کنند فقط دستورات کوزه گری را مانند یک میرزا بنویس، می نویسند خاطرنشان کرد: جایگاه ها در فدراسیون هندبال اصلا مشخص نیست؛ شنیده ام کمیته فنی تشکیل داده اند که تنها ۳ نفر در آن عضو هستند یا در تیم های اتفاقات عجیبی رخ می دهد. برای مثال رافائل، سرمربی جدید تیم ملی ۱۱ بازیکن را از تیم ثامن، همان تیمی که خودش در آن فعالیت داشته است به تیم ملی دعوت کرده است. این ها همه نشانگر این است که هندبال درحال رفتن به بی راهه است.

  ناری عنوان کرد: مسئولان اگر هندبال را دوست دارند، اینقدر ما پیشکسوتان را عذاب ندهند و هندبال را رسماً تعطیل کنند تا خیال همه راحت شود. اردوهای تیم ملی تشکیل شده است، اما کارشناسی حضور ندارد تا شرایط را بررسی کند. در آسیا خود را به عنوان زنگ تفریح حریفان معرفی کرده ایم و اگر شرایط اینگونه ادامه پیدا کند این امر مضاعف می شود و هندبال نابود خواهد شد.

  وی تصریح کرد: تا هر کسی انتقاد می کند اعلام می کنند که دیگر با وی مصاحبه نشود و این روش پیشگیری از بروز مشکلات شده است. بازهم چون کوزه گری مسئول تیم های ملی است، اطمینان دارم که نمی توانیم هیچ مقامی در مسابقات بین المللی کسب کنیم، چراکه پشتوانه سازی نکردیم و تنها پول های بیت المال را هدر داده ایم.

  پیشکسوت هندبال در خصوص ادغام کمیته داوران و مسابقات که به گفته مسئولان فدراسیون در راستای کوچک کردن بدنه فدراسیون انجام شده است، تصریح کرد: این موضوع تنها یک داستان است؛ فدراسیون هندبال نیاز به هیچ کمیته ای ندارد، چراکه به روش کدخدامنشی اداره می شود. دبیر جدید فدراسیون از وقتی که آمده چه کار مثبتی انجام داده است؟ این موضوع در تمام بخش ها حاکم است. کوزه گری برای پوشاندن ضعف خود در تمام تصمیمات دخالت می کند و تصمیم می گیرد؛ برای مثال داوران مسابقات را هم کوزه گری انتخاب می کند.

  ناری درخصوص سفر کوزه گری به سوئیس اظهار داشت: متاسفانه فدراسیونی که اینقدر بدهکار است تمام مشکلات را نادیده می گیرد و رئیسش به سفر می رود. خودش اعلام کرده با ۲ میلیون تومان سفر کرده است، اما اصلاً فکر کنیم وی با صد هزار تومان هم به سوئیس رفته باشد؛ باید دید که این سفر چه تاثیری در هندبال ایران داشته است؟ تمام دستاورد سفرش به سوئیس گرفتن توپ و چسب بوده است؛ واقعا نمی دانم در این خصوص چه باید بگویم!

  ایران پول پیشکسوتان تیم ملی تیم های ملی رئیس فدراسیون کارشناسی کمیته داوران مشکلات مصاحبه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها