• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37788

  مدیرعامل باشگاه داماش گفت: اکثر باشگاه‌ها با ۱۸ تیمی باقی ماندن لیگ برتر موافق هستند.

  به گزارش پارس ، به نقل از فارس، امیر عابدینی پس از جلسه امروز مدیران عامل باشگاه ها با مسئولان فدراسیون عنوان کرد: این جلسه مختص به انتخاب ۴ عضو مجمع سازمان لیگ برتر بود. سال آینده نه سازمان لیگ برتر داریم نه سازمان لیگ یک بلکه این دو یکی خواهد شد. البته من سخنگوی این مجمع نیستم و قاعدتا نباید صحبت کنم. اما به طور کلی در این جلسه درباره مسائل اجتماعی و فرهنگی و بحث آئین نامه نقل و انتقالات و توجیهات مدیران صحبت شد.

  وی با اشاره به مطرح کردن بحث ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که در این جلسه مطرح شد، این بود که اکثر تیم ها با ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر موافق بودند و بحث دلالی هم نباید در جای غیر متعارف استفاده شود. ما هم در شرایط کنونی موافق ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر هستیم.

  مدیرعامل باشگاه داماش تصریح کرد: خدای ناکرده اگر به جام جهانی نرفتیم برای دوسال بعد چه برنامه ای داریم. زمانی که لیگ ۱۸ تیمی نباشد در زمان باقیمانده چه می خواهیم بکنیم. اجازه دهیم ۷۰ بازیکن دیگر استعداد خود را در لیگ خرج کنند بعد اگر به جام جهانی نرفتیم درباره آن تصمیم بگیریم و لیگ را کاهش دهیم.

  عابدینی درباره رویارویی داماش با استقلال و سپاهان تصریح کرد: ما یک بازی را خواهیم برد نمی دانم کدام بازی است اما یکی از این دو بازی را می بریم. خیلی شجاعت می خواهد که اینگونه صحبت کنم.

  وی درباره فشردگی مسابقات یادآور شد: فشار روی همه تیم هاست البته استقلال و سپاهان واقعا در این فصل فشار بیشتری را متحمل شدند.

  مدیرعامل داماش در مورد شرایط تیمش عنوان کرد: اوضاع خوبی نداریم اما تمام تلاش خود را در دو هفته پایانی انجام خواهیم داد. به هیچ تیمی باج ندادیم به هر حال فوتبال است همه تیم ها خوب هستند همین گهری که به لیگ یک سقوط کرد بازی های خوبی انجام داد.

  عضو مجمع فدراسیون فوتبال درباره استیضاح علی کفاشیان خاطرنشان کرد: هفته آینده جلسه مجمع سازمان لیگ خواهد بود و بسیاری از مسائل در این جلسه مطرح می شود. مجمع فدراسیون نیز در آینده ای نه چندان دور برگزار خواهد شد و تا پیش از دور مقدماتی جام جهانی باید حرف های خود را بزنیم. بازی های لیگ برتر ۲۰ اردیبهشت به اتمام می رسد. امیدوارم به جام جهانی صعود کنیم اما اگر نشد که این امکان هم وجود دارد که رخ ندهد باید بدانیم که چکار کنیم.

  عابدینی درباره اینکه کفاشیان قرار بوده استعفا بدهد و این موضوع در مجمع فدراسیون مورد بررسی قرار گیرد، یادآور شد: در گذشته فشارهایی وجود داشت که کفاشیان مجبور به استعفا بود اما هم اکنون این مسائل وجود ندارد و کفاشیان با حوصله تر به کار خود ادامه می دهد. همه باید فکر کنند که صندلی برای آنها نیست. معتقدم که کفاشیان به این موضوع دل نبسته است. او سازماندهی ای کرده است که فکر می کنم اگر نباشد این مسائل پیش نمی رود.

  وی درباره موافقت با برنامه فدراسیون خاطرنشان کرد: برنامه ها قابل انتقاد است اما بهتر از بی برنامگی است. با بی برنامگی کاری نمی شود کرد. همیشه در برنامه ها نقدهایی وجود دارد.

  عابدینی درباره استعفای کفاشیان گفت: قاعده مجمع برکنار گذاشتن نیست. مجامع، رؤسا را ۴ ساله انتخاب می کنند و هنوز ۴ سال کفاشیان به اتمام نرسیده است. بحث استعفای خود کفاشیان است که در آن موقع اگر مطرح شد، در این باره تصمیم گرفته شود.

  وی درباره اینکه آیا از عملکرد کفاشیان راضی است، تاکید کرد: چند بازی در خرداد ماه داریم و اجازه دهید پس از آن در این باره صحبت کنم. من از عملکرد کی روش دفاع نمی کنم اما از سازماندهی و تامین بودجه باید حمایت کنم که انجام می دهم. به نظرم برای یک موفقیت همه عوامل دست به دست هم بدهند به محض موفقیت همه حاضر می شوند اما ای کاش که در تنگناها حضور داشتند. تمنا می کنم بها بدهیم زیرا توان حضور در جام جهانی را داریم.

  مدیرعامل باشگاه داماش درباره اینکه آیا کوتاه آمدند دربرابر سرمربی تیم ملی تا این اندازه درست است، یادآور شد: به هیچ عنوان درست نیست. باید مربیانی را انتخاب کنیم که بتوانیم آنها را مدیریت کنیم. اگر توان مدیریتی ما تا این اندازه نیست بهتر است مربیان بزرگ نیاوریم.

  وی در ادامه درباره اختلافاتش با رویانیان با لحن طنز گفت: رویانیان به من زنگ زد و از من پرسید کجا هستی که من گفتم در قعر جهنم هستم که متاسفانه تو در آنجا نیستی و جایت خالی است. (با خنده) .

  عابدینی درباره فینال جام حذفی یادآور شد: بازی های حذفی را نمی شود حدس زد و فوتبال پر از حادثه است. احتمال این وجود دارد که پرسپولیس بتواند با بضاعتش قهرمان شود.

  وی درباره سرمربیگری یحیی گل محمدی در پرسپولیس تصریح کرد: یحیی مربی جوانی است اما باید تمرین داشته باشد. شما ببینید مربیان بزرگ در کنار زمین همچون مورینیو و فرگوسن با ۷۰ سال سن چه کارهایی انجام می دهند می آیند و با داد و فریاد خود به بازیکنان شادابی و نشاط می دهند.

  عابدینی افزود: ناصر ابراهیمی یک دور دور زمین می زد. علی دایی در مربیان ایرانی مثال خوبی در این زمینه است. او در کنار زمین حاضر می شود و با فریادهای خود بازیکنان را هدایت می کند. من نمی گویم یحیی ادا درآورد اما این مسائل را باید یاد بگیرد. باید ارتباطات قوی ای داشته باشیم.

  مدیرعامل باشگاه داماش درباره ۱۸ تیمی ماندن لیگ برتر، خاطرنشان کرد: همه توافق کردیم لیگ ۱۸ تیمی باقی بماند. من به کفاشیان گفتم برخی اوقات حرف هایی می زنیم و پس از آن کارشناسی صورت می گیرد.

  وی در مورد اینکه رویانیان بارها اعلام کرده می خواهد استعفا بدهد و آیا از ته دل این موضوع را اعلام می کند، گفت: خواسته قلبی رویانیان را نمی توانید از من بپرسید. می خواهید بین ما دعوا بیندازید. این سؤال ها را از من نپرسید.

  عابدینی در مورد اینکه آیا قرار بود در این جلسه مکان فینال جام حذفی مشخص شود، گفت: خیر در جلسه هیئت رئیسه این تصمیم گرفته خواهد شد.

  اجتماعی و فرهنگی استقلال و سپاهان بازی پرسپولیس جام حذفی زمین لیگ برتر مقدماتی جام جهانی هیئت رئیسه یحیی گل محمدی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها