• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37681

  باشگاه سپاهان به دلیل اخراج فرشید طالبی و همچنین صحیح دانستن گل آفساید تیم استقلال از داور دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و استقلال شکایت خواهد کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، باشگاه سپاهان اصفهان به دلیل نحوه قضاوت تیم داوری دیدار تیمهای فوتبال استقلال و سپاهان و بویژه اخراج فرشید طالبی، از سعید مظفری زاده به کمیته داوران و همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت خواهد کرد.

  رسول خوروش ضمن تایید این خبرگفت: سعید مظفری زاده در هر دو کارتی که به فرشید طالبی داد مرتکب اشتباه شد، در اخطار اولی که طالبی گرفت، فرهاد مجیدی بر روی این بازیکن مرتکب خطا شد و باعث شد که دست این بازیکن با توپ برخورد کند و در اخطار دوم نیز همه دیدند که هیچ برخوردی بین ایمان موسوی و فرشید طالبی صورت نگرفت ضمن اینکه فیلم بازی کاملا نشان می دهد که گل استقلالی ها آفساید بوده است.

  وی افزود: با توجه به تصمیمات تاثیر گذار تیم داوری و بویژه داور بازی، قصد داریم از سعید مظفری زاده به کمیته انضباطی و همچنین کمیته داوران شکایت کنیم.

  استقلال استقلال و سپاهان اصفهان بازی باشگاه سپاهان دیدار تیم های فوتبال فرهاد مجیدی کمیته انضباطی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کمیته داوران

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها