• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37657

  جلسه سالیانه اتحادیه جودو آسیا فردا چهارشنبه با حضور رئیس فدراسیون جودو کشورمان در هتل" امپریال پارک" بانکوک برگزار می‌شود.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، این جلسه قبل از آغاز رقابتهای قهرمانی آسیا و با حضور رئیس و اعضای هیئت رئیسه و مسئولان روسای فدراسیون های آسیایی از ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود که محمدعلی رستگار صبح چهارشنبه پس از ورود به بانکوک در این جلسه شرکت خواهد کرد.

  در این نشست پس از خوش آمدگویی رئیس اتحادیه آسیا، سخنگوی هیئت اجرایی در خصوص عملکرد سه ساله خود گزارش خواهد داد. ارائه گزارش از سوی نواب رئیس و مسئولان کمیته ‎ های مختلف، بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری در خصوص قوانین جدید داوری، برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند و چگونگی برگزاری مطلوب بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی، دومین دوره بازی های نوجوانان، بازی های شرق آسیا و بازی های" ایندورگیم" از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه هستند.

  رئیس فدراسیون جودو ایران که عصر امروز به همراه تیم ملی راهی بانکوک می شود، بلافاصله بعد از ورود به این شهر باید به" پارک هتل" رفته و در این جلسه شرکت کند. بیست و یکمین دوره رقابتهای جودو قهرمانی آسیا از روز جمعه ۳۰ فروردین ماه در بانکوک آغاز می شود.

  ایران بازی تایلند تیم ملی جودو رئیس فدراسیون کره جنوبی مسابقات قهرمانی آسیا هیئت رئیسه آسیا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها