• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37619

  رویانیان در برنامه شب گذشته۹۰ درباره زمان و مکان فینال جام حذفی گفت: بهتر است این موضوع را کی‌روش بگوید چون تصمیمات او در فوتبال ما زیاد شده است.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، مسابقه پیامکی دیشب ۹۰ درباره انتخاب بهترین بازیکن دو دهه اخیر فوتبال کشورمان بود و از بینندگان خواسته شده بود تا از میان کریم باقری، علی دایی، احمدرضا عابدزاده، خداداد عزیزی و مهدی مهدوی کیا بهترین بازیکن دو دهه اخیر را انتخاب کنند که در پایان علی دایی با کسب ۴۳ درصد از آرای بینندگان به عنوان برترین بازیکن برگزیده شد.

  * مرگ یک نوجوان در مدرسه فوتبال

  در برنامه شب گذشته ۹۰ تصاویری از رضا خیّری، بازیکن نوجوان یکی از مدارس فوتبال که به خاطر سهل انگاری مدیران مدرسه فوتبال و دیر رساندن مرحوم به بیمارستان جان سپرده بود پخش شد.

  همچنین به سقوط جرثقیل ۱۸۰تنی ورزشگاه نقش جهان، که موجب بروز حادثه برای کارگران این مجموعه شد اشاره شد.

  مصطفی شجاعی، بازیکن تیم مس کرمان مهمان حضوری برنامه بود و درباره تیم سابق خود سپاهان نوین گفت: وقتی امتیاز این تیم بعد از صعود به لیگ برتر فروخته شد جز۳،۲ بازیکن، بقیه به علت انحلال تیم به شغل آزاد روی آوردند.

  *مایلی کهن: آیت اللهی فکر می کند از پشت کوه آمده ایم!

  در بخش از۹۰ تا ۹۰ برنامه، به لیست بلند بالای بدهی های باشگاه پرسپولیس به مربیان سابق خود از جمله وینگادا، قطبی و دایی اشاره شد.

  همچنین به دوستداران علی پروین نوید داده شده که وی به زودی به برنامه ۹۰ می آید.

  پروین خود در این باره گفت: « من ۳ساعت کامل وقت برنامه رو می خوام تا بیام به مردم بگم تو این فوتبال چه خبره. من نمی خوام بیام فقط به من ۱۰ دقیقه وقت بدهند. »

  مایلی کهن نیز درباره مرخصی های کی روش نیز گفت: « آیت اللهی فکر می کنه ما از پشت کوه اومدیم که میگه کی روش دیگه مرخصی نمی ره. دیگه بعد از مسابقات مقدماتی جام جهانی کجا می خواد بره! »

  *پروین: گل محمدی فصل بعد هم مربی پرسپولیس است

  در بخش حاشیه روز برنامه۹۰، علت آخرین مرخصی کی روش بیماری مادرش ذکر شد. ظاهرا مادر وی در بیمارستان بستری است.

  علی پروین نیز در مورد مربی فصل آینده پرسپولیس گفت: قطعا یحیی فصل بعد هم مربی پرسپولیس است.

  * رویانیان: تصمیمات کی روش در فوتبال ایران زیاد شده است!

  رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روی خط تلفنی آمد و درباره سئوال فردوسی پور که پرسید بالاخره فینال جام حذفی در چه تاریخی و کجا برگزار می شود؟ گفت: بهتر است این سئوال را از کی روش بپرسیم چون تصمیمات او در فوتبال ما زیاد شده است.

  وی ادامه داد: برنامه ریزی لیگ به ما هم ضربه زده است چون ۱۸ روز بازی نداریم و تیم دچار افت می شود. پیشنهاد می کنم بازی استقلال - فولاد و پرسپولیس - سپاهان در یک روز برگزار شود. استقلال و فولاد یک تا دو ساعت زودتر بازی کنند و سپس فینال جام حذفی برگزار شود و به نظرم مدیرعامل سپاهان در این مورد حق داشت.

  استقلال بیمارستان جام حذفی جهان خداداد عزیزی زمان و مکان فوتبال مس کرمان مقدماتی جام جهانی مهدی مهدوی کیا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها