افشین ناظمی در گفت و گو با پارس:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 37589

  سرمربی داماش با اشاره به اینه نگرانی نسبت به سقوط تیمش به لیگ دسته یک ندارد گفت: درخشان وقتی از چیزی اطلاع ندارد، نباید اظهار نظر کند.

  به گزارش خبرنگار ورزشی پارس، تیم فوتبال داماش گیلان روی لبه تیغ راه می رود و با ۳۷ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد. این تیم که پس از کنار گذاشتن حمید درخشان، افشین ناظمی را جایگزین کرد، بازهم نتوانسته از روند سینوسی خود فاصله بگیرد و همچنان می بازد. داماش که هفته پیش با شکست مقابل پرسپولیس از رسیدن به فینال جام حذفی ناکام ماند، بازی هفته سی و دوم را به نفت تهران هم واگذار کرد. با این که این تیم شمالی با اختلاف ۶ امتیازی بالاتر از ذوب آهن قرار دارد اما در ۲ هفته پایانی سقوط بازهم این تیم را تهدید می کند چرا که در ۲ بازی آخر با تیم های مدعی سپاهان و استقلال بازی خواهند داشت و درصورت شکست که محتمل هم به نظر می رسد، اگر ذوب آهن نفت آبادان و ملوان را شکست دهد، می تواند بالاتر از این تیم قرار بگیرد.

  افشین ناظمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پارس با اشاره به شکست مقابل نفت تهران تاکید کرد: در لیگ ما ۳ فینال بزرگ داشتیم که متاسفانه در اولین فینال به نفت تهران باختیم. سعی کردیم مقابل این تیم منطقی و بدون استرس بازی کنیم ولی بالاخره خستگی بازی مقابل پرسپولیس باعث شد تا نتوانیم به خواسته خود برسیم هرچند نباید از بازی خوب تیم حریف هم گذشت.

  وی در خصوص ۲ بازی باقی مانده مقابل سپاهان و استقلال افزود: ما امسال مقابل تیم های بزرگ خوب نتیجه گرفتیم. فراموش نکنید که استقلال را در رشت بردیم و قطعا در آزادی هم حریف سختی برای آنها خواهیم بود. ما در رشت دنبال شکشت دادن سپاهان هستیم و بعد به بازی با استقلال فکر می کنیم. البته سپاهان که سودای قهرمانی دارد، برای برد به میدان می آید و باید خیلی هوشیار باشیم.

  سرمربی تیم داماش گیلان تصریح کرد: هدف ما ماندن در لیگ برتر هست اما می خواهیم رتبه خوبی هم بگیریم. قطعا ۲ بازی سخت با سپاهان و استقلال می تواند توان تیم ما را نشان دهد. بچه ها انگیزه زیادی دارند تا این ۲ بازی سخت را بتوانند با نتیجه ای خوب به پایان ببرند با این حال نتیجه قابل پیش بینی نیست. مطمئن باشید مقابل این ۲ تیم دست و پا بسته نیستیم و در این ۲ بازی امتیاز می گیریم.

  ناظمی با اشاره به حذف داماش از جام حذفی اظهار داشت: ما نیمه اول سعی کردیم با محک زدن پرسپولیس، نقاط ضعف آنها را پیدا کنیم. البته در این نیمه فرصت هایی هم برای گلزنی داشتیم که نزدیم.

  وی افزود: با شروع نیمه دوم تغییر سیستم دادیم و حتی به گل هم رسیدیم. اگر دقت می کردیم می توانستیم فرصت های طلایی که برای زدن گل دوم داشتیم، بزنیم ولی بازهم هدر رفت تا این که روی یک اشتباه پرسپولیس به گل رسید و همه چیز از دست رفت. هدف ما این بود که پرسپولیس را در همان ۹۰ دقیقه شکست دهیم و استحقاق آن را هم داشتیم.

  سرمربی داماش تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی هم دارد اما مقابل ما فرصت چندانی نداشت. بچه ها با فکر مقابل پرسپولیس بازی کردند و هیچ فضایی به آنها ندادند ولی تجربه بزرگ بازیکنان حریف به کمک آنها آمد و از توپی که موقعیت نبود، گل ساختند.

  ناظمی گفت: ما پنالتی زن اول خود را نداشتیم. هر طور پنالتی زن ها را می چیدیم، بالاخره بازهم بهانه می گرفتند. مگر ما مقابل فجر با پنالتی ابوذر رحیمی صعود نکردیم؟ تنها چیزی که مقابل پرسپولیس ما را اذیت کرد، عدم گلزنی بازیکنان بود. این شکست برای مربی جوانی مثل من و بازیکنانم تجربه خوبی شد.

  ناظمی در خصوص اظهارات درخشان که گفته بود ترکیب را مقابل پرسپولیس عابدینی چیده نه ناظمی، گفت: درخشان مگر در تمرینات ما بوده که چطور کار کردیم؟ او به ما کم لطفی می کند و بهتر است وقتی اطلاعاتی ندارد، اظهار نظر نکند. قبل از همه بازی ها ما مشورت می کنیم. عابدینی مدیری فوتبالی است و باید از وجود چنین فردی استفاده کرد. ما هم از مشورتهای عابدینی استفاده می کنیم. فکر می کنم اینها همه حرف است و بعد از ۱۲ سال مربیگری به عنوان نفر دوم وقت آن رسیده که به عنوان نفر اول باشم.

  استرس استقلال بازی پرسپولیس جام حذفی داماش گیلان ذوب آهن لیگ برتر نفت آبادان نفت تهران
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها