• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37587

  سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مقابل تراکتورسازی برای کسب پیروزی به میدان رفتیم.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، حسین فرکی پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل تراکتورسازی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: بازی خوبی را هر دو تیم از خود به نمایش گذاشتند، موقعیت های زیادی روی دو دروازه ایجاد شد، با دو تفکر به این مسابقه پای گذاشتیم، می دانستیم بازی سختی در پیش داریم و همچنین تراکتورسازی با حمایت هوادارانش در خانه به هیچ تیمی باج نمی دهد.

  وی افزود: برای کسب پیروزی به میدان آمدیم و اگر دقت می کردیم می توانستیم در نهایت برنده شویم. در نیمه دوم می دانستیم تراکتورسازی برای ما خطرساز است، زمانی که عباس پورخسروانی مصدوم شد و دقایقی برای معالجه بیرون آمد در شرایطی که یک یار کمتر داشتیم گل خوردیم تا در نهایت به یک امتیاز بسنده کنیم. داوری این دیدار خوب بود و مشکلی از این بابت وجود نداشت.

  سرمربی فولاد در مورد بازی نکردن آرش افشین اظهار داشت: افشین در این مسابقه مصدومیتی داشت او را همراه با خودمان به تبریز آوردیم اما صلاح نبود او را در این دیدار به میدان بفرستیم.

  فرکی در مورد اینکه آیا می توانند سهمیه آسیا را کسب کنند، اظهار داشت: برای گرفتن امتیاز به تبریز آمدیم تا کارمان را راحت تر کنیم اما در نهایت بازی مساوی شد. تمام تلاش مان را در ادامه انجام می دهیم و امیدواریم سهمیه آسیا را به دست آوریم.

  وی در مورد اینکه آیا با فولاد قراردادش را تمدید می کند و اینکه گفته می شود گسترش فولاد تبریز به او پیشنهاد هدایت این تیم را داده است، عنوان کرد: تا پایان فصل به قراردادم متعهد هستم. مسئولان فولاد برای تمدید از من برنامه خواستند که هنوز جوابی به این درخواست نداده ام. هیچ پیشنهادی به من نشده است و اگر باشگاهی هم پیشنهاد بدهد آن را برای پایان فصل و زمانی که دیدارهای فولاد به پایان برسد، نگه می دارم.

  بازی فوتبال فولاد فولاد خوزستان تراکتورسازی تیم پیروزی میدان کسب فرکی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها