• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37584

  سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز می‌گوید که هر اتفاقی در آینده رخ بدهد، هواداران تراکتورسازی در قلب من جای دارند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در نشست خبری پس از بازی با فولاد خوزستان اظهار کرد: ما می توانستیم در بازی امروز پیروز شویم و هدف ما این بود تا با کسب سه امتیاز سهمیه آسیا را کسب کرده و به صدر جدول نزدیک تر شویم.

  وی ادامه داد: مقابل تیمی بازی کردیم که بسته بازی می کند و در بازی امروز نیز از ضد حملات توانست به گل برسد و بعد از گل نیز ضد حملات را ادامه دادند. ما نتوانستیم از نقاط قوت مان به خوبی استفاده کنیم و پاس های زیادی را خراب کرده و کنترل بازی را نیز از دست دادیم.

  سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که چرا زمانی که قاسم دهنوی از نقطه کرنر آماده ارسال توپ بود، به سوی وی رفت بیان کرد: به کنار قاسم دهنوی رفته و به او گفتم که فرصت زیادی برای پیروزی نداریم و باید باهوش عمل کنیم. ولی متاسفانه نتوانستیم از آن موقعیت کرنر به خوبی استفاده کنیم.

  اولیویرا گفت: می توانستیم بهتر بازی کنیم ولی با این تساوی نیز در جایگاه مان در جدول رده بندی باقی ماندیم.

  سرمربی تیم تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که چرا نمی توانند در موقعیت های خود به گل برسند اظهار داشت: باید به مورینیو زنگ می زدم که کریس رونالدو را بفرستد (با خنده) .

  تونی اولیویرا درباره دلایل تساوی بیان کرد: فولاد به خوبی استراحت کرده بود و سفر طولانی همانند ما به کشورهای دیگر نداشت. خوشحالم که بازیکنانم به مکه رفتند ولی باید این را هم بگویم که سه روز استراحت نکرده بودند.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد در تیم تراکتورسازی بماند یا خیر اظهار داشت: سه روز پیش در یکی از سایت های ایرانی انگلیسی زبان نوشته بودند که تراکتور با من تمدید قرارداد نخواهد کرد و این موضوع در پرتغال نیز انعکاس پیدا کرده بود ولی از من برنامه خواسته بودند. با تمام مشکلاتی که وجود دارد، اولین اولویت من تیم تراکتورسازی است ولی هر اتفاقی رخ دهد، هواداران باتعصب و پرشور این تیم برای همیشه در بهترین جای قلب من قرار دارند.

  سرمربی تراکتورسازی درباره عدم حضور محسن فروزان در تیم گفت: دو بازیکن اختلاف پیدا کرده بودند، یکی محمد ابراهیمی بود که با مدیریت باشگاه اختلاف داشت و دیگری نیز محسن فروزان بود که بین او و من مشکلی به وجود آمده بود. باید شما خبرنگاران به محسن فروزان کمک کنید که مردانه بجنگد و در فوتبال پیشرفت کند زیرا پتانسیل پیشرفت را دارد.

  بازی پرتغال تراکتورسازی تبریز جدول فوتبال فولاد فولاد خوزستان قلب تراکتورسازی تیم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها