• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37569

  مربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به مصدومیت اشکان دژاگه، گفت: اشکان یک بازیکن کلیدی برای ایران است اما ما گزینه‌‌های مناسبی برای جایگزینی او داریم.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، امید نمازی، مربی تیم ملی فوتبال ایران پس از تساوی دو تیم استقلال تهران و فولاد سپاهان اصفهان در هفته سی و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران که بعدازظهر امروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد، تصریح کرد: بازی متوسطی بود و بیشتر از این نمی توانم در خصوص این مسابقه نظر بدهم.

  وی در خصوص احتمال صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی، اظهار داشت: باید همگی دست به دست هم بدهیم تا تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی راه پیدا کند. صرف نظر از هر نتیجه، تیم ملی ایران به حمایت نیاز دارد.

  مربی تیم ملی فوتبال ایران در خصوص عدم دعوت از مهدی رحمتی به تیم ملی فوتبال، گفت: این تصمیم کی روش، سرمربی تیم ملی است و قبلا هم در مورد این موضوع نیز صحبت شده است.

  نمازی در مورد آسیب دیدگی اشکان دژاگه، خاطرنشان کرد: اشکان یک بازیکن کلیدی برای ایران است اما ما نفرات و گزینه های مناسبی برای جایگزینی او نیز داریم.

  آسیب دیدگی استقلال ایران بازی تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران رقابت های لیگ برتر صعود به جام جهانی ورزشگاه آزادی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها