• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37556

  رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ۷ دقیقه به وقت اضافه شده برای بازی سپاهان صحیح بود گفت: ۴۵ سال است که در فوتبال هستم ولی چنین شرایط حساسی که در لیگ حاکم است را ندیده ام!

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر حسین عسگری پس از تساوی تیم های استقلال و سپاهان درباره قضاوت سعید مظفری زاده در این مسابقه اظهار داشت: ۴۵ سال است در فوتبال هستم اما تاکنون چنین شرایط حساسی را در فوتبال ندیده ام که دو تیم برای رسیدن به قهرمانی رقابت نزدیکی داشته باشند.

  وی گفت: در آلمان تیم بایرمونیخ ۵ هفته به پایان مسابقات قهرمان شده است. منچستر یونایتد در انگلیس با اختلاف در صدر است و بارسلونا هم همین شرایط را دارد اما در ایران تا هفته های پایانی شرایط حساسی روی داوران حاکم است. با این حساب باید قبول کنیم کار داوران ما خوب بوده است.

  وی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه چرا محسن ترکی از قضاوت در لیگ های داخلی خودداری می کند ولی در آسیا سوت می زند گفت: ترکی آزمایش ام آر آی گرفته و این آزمایش نشان می دهد زانویش مصدوم است. او حتی هفته گذشته در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به خاطر مصدومیتش نمی خواست قضاوت کند اما مجبور شد چون برای مسابقات از قبل برنامه ریزی شده بود.

  وی تاکید کرد: ام آر آی ترکی در فدراسیون موجود است و شما می توانید در صورتی که به صحبت هایش ما شک دارید آن را ملاحظه بفرمایید.

  حسین عسگری در پایان در پاسخ به سئوالی مبنی بر اعتراض سپاهانی ها به ۷ دقیقه وقت اضافه سعید مظفری زاده گفت: مطمئن باشید هیچ داوری دوست ندارد وقت اضافه بگیرد و قضاوت مظفری زاده صحیح بوده است.

  آلمان استقلال و سپاهان انگلیس ایران بارسلونا بازی فدراسیون فوتبال فوتبال لیگ قهرمانان آسیا منچستر یونایتد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها