• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37531

  استقلال- سپاهان، دیداری که از آن به عنوان فینال لیگ برتر یاد می‌شد، برنده‌ای نداشت.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در ادامه هفته ی سی و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران، دیدار استقلال و سپاهان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. این دیدار که از سوی مربیان، هواداران و کارشناسان به عنوان فینال لیگ برتر معرفی می شد با تساوی به پایان رسید تا استقلال تا حد زیادی به قهرمانی امیدوارتر شود و سپاهان چشم انتظار دو بازی بعدی استقلال باشد.

  در نیمه نخست این دیدار استقلال بازی به مراتب بهتری برابر سپاهان به نمایش گذاشت و مهاجمان این تیم بارها و بارها فرصت های گلزنی را از دست دادند. اولین فرصت جدی را فرهاد مجیدی در دقیقه پنجم از دست. ضربه سر او از اوت ارسال شده از سوی موسوی با اختلاف اندکی راهی اوت شد. بهترین فرصت نیمه نخست را هم عمران زاده در دقیقه ۱۹ در حالیکه برابر دروازه ی سپاهان بود از دست داد. ضربه ی او از بالای دروازه ی سپاهان راهی اوت شد. در ادامه نکونام و حمودی هم فرصت های خوبی را از دست دادند تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

  همچنین در این نیمه، فرشید طالبی در دقایق ۱۳ و ۳۵ با کارت زرد داور جریمه شد و از میدان اخراج شد.

  با آغاز نیمه دوم استقلال فشار خود را شدت بخشید ولی دفاع مستحکم سپاهان اجازه خودنمایی به این تیم نداد. در دقیقه ۶۶ این دیدار، در یک ضد حمله سپاهان صاحب فرصت شد و پاس خوب جواهیر سوکای را محرم نویدکیا با ضربه ای دیدنی وارد دروازه ی مهدی رحمتی کرد تا حساب کار یک بر صفر به صود سپاهان شود. در ادامه استقلال تلاش زیادی کرد تا کار را به تساوی بکشاند و ارسال توپ های بلند از نقاط مختلف میدان برای مهاجمان استقلال ثمری نداشت تا اینکه فشار استقلال در دقیقه سوم وقت های اضافه نتیجه داد و محسن ایران نژاد با گل بخودی باعث تساوی دیدار شد.

  در دقیقه ۸۶ این دیدار ایمان موسوی که در دقیقه ۸۱ با کارت زرد داور جریمه شده بود، با کارت زرد دوم روبه رو شد تا از میدان اخراج شود و دو تیم ده نفره به کار خود ادامه دهند.

  همچنین در این دیدار خلعتبری از سپاهان و صادقی از استقلال با کارت زرد جریمه شدند.

  استقلال در این دیدار با مهدی رحمتی، امیرحسین صادقی (فرزاد حاتمی ۴۵) ، حنیف عمران زاده، پژمان منتظری، جواد نکونام، علی حمودی، خسرو حیدری، هاشم بیک زاده (محمدرضایی ۶۴) ، مجتبی جباری، ایمان موسوی و فرهاد مجیدی (سیاوش اکبرپور ۷۵) به میدان رفته بود.

  سپاهان هم با شهاب گردان، میلان سوشاک (ایران نژاد ۳۲) ، علی احمدی، فرشید طالبی، حسن جعفری، امید ابراهیمی، امین جهان عالیان (محمد حسین مرادمند ۳۸) ، احسان حاج صفی، محرم نویدکیا، محمدرضا خلعتبری و جواهیر سوکای (امید جعفرپور ۶۸) در این دیدار حاضر شد.

  استقلال و سپاهان ایران تساوی بدون گل جواد نکونام جهان رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران فینال لیگ برتر لیگ برتر مجتبی جباری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها