• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37408

  روسها با کشتی گیران سرشناس خود در دیدار دوستانه و سه جانبه کشتی ایستگاه قطار" Grand Central Terminal" در نیویورک به میدان می روند.

  به گزارش پارس ، به نقل از سایت فدراسیون کشتی، روسها قرار است در وزن ۵۵ کیلوگرم در رشته زنان، ۶۰،۶۶ و ۷۴ کیلوگرم در رشته آزاد و ۸۴،۹۶ و ۱۲۰ کیلوگرم رشته کشتی فرنگی در این پیکارها شرکت کنند. گفته می شود برای این مسابقه نفراتی همچون اوپان سات و بسیک کودوخوف در وزن ۶۰ کیلوگرم، آلن گوگایف در وزن ۶۶ کیلوگرم و انور گودیف و دنیس سارگوش در وزن ۷۴ کیلوگرم از سوی روسها در نظر گرفته شده تا روز ۲۵ اردیبهشت ماه آنان را به میدان بفرستند.

  این مسابقه در سالن واندربیلت از ایستگاه قطار Grand Central Terminal در خیابان ۴۲ منهتن نیویورک برگزار می شود. قرار است در این ایستگاه قطار تاریخی که قدمت آن به سال ۱۸۷۲ برمی گردد، هزار بلیت برای تماشای مسابقه فروخته شود. آمریکایی ها این مسابقه را" نبرد روی ریل (Rumble on the rail) " نامیده اند.

  این ایستگاه قطار تاریخی یکی از مناطق گردشگری مشهور نیویورک است که به طور میانگین سالانه ۲۱ میلیون و ۶۰۰ هزار گردشگر از آن بازدید می کنند. در این ایستگاه قطار یک بار مسابقه اسکواش هم برگزار شده است.

  روسیه زنان فدراسیون کشتی کشتی کشتی فرنگی گردشگری نیویورک وزن قطار دوستانه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها