• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37394

  دبیرکل فدراسیون فوتبال با تاکید بر اینکه صحبت هایی که در خصوص قهر و ناراحتی کی روش مطرح شده، کذب است، در خصوص مصدومیت دژاگه گفت: طی این هفته مشخص می شود که دژاگه می تواند تیم ملی را در سه بازی باقی مانده مقدماتی جام جهانی همراهی کند یا خیر؟

  به گزارش پارس ، به نقل از مهر، مهدی محمدنبی در خصوص مسائل مختلف فوتبال ایران از جمله قهر و ناراحتی کی روش و همچنین آخرین وضعیت مصدومیت اشکان دژاگه ضمن بیان مطلب فوق گفت: صحبت هایی که در خصوص قهر و ناراحتی کی روش مطرح شده به هیچ وجه صحت ندارد و کذب محض است و او انگیزه زیادی برای موفقیت تیم ملی و صعود این تیم به مرحله نهایی جام جهانی دارد، او روز شنبه به ایران برگشته و قرار است طی روزهای دوشنبه و سه شنبه دو جلسه با وی داشته باشیم.

  وی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت اشکان دژاگه و احتمال اینکه وی به سه بازی باقی مانده تیم ملی در رقابتهای مقدماتی جام جهانی نرسد، تصریح کرد: قرار است طی این هفته پزشک تیم فولهام بررسی نهایی خود را در خصوص مصدومیت دژاگه انجام دهد و نظر نهایی خود را در خصوص زمانی که برای درمان و بهبودی اشکان دژاگه لازم است را اعلام کند که در این صورت مشخص می شود آیا وی در سه بازی باقی مانده ایران در رقابتهای مقدماتی جام جهانی می تواند به تیم ملی کمک کند یا خیر؟

  دبیر کل فدراسیون فوتبال در خصوص بحثی که در برخی رسانه ها در خصوص پرداخت مالیات افشین قطبی توسط فدراسیون فوتبال ایران طبق قراردادی که وی با فدراسیون داشت، گفت: فدراسیون فوتبال ایران به تعهد مالی که در خصوص پرداخت مالیات افشین قطبی داشت عمل کرده است و باشگاه پرسپولیس باید در خصوص تعهدات خود در این خصوص عمل کند.

  وی در خصوص نشستی که روز شنبه برای تعیین سرمربی تیم جوانان در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد، گفت: نشست روز شنبه با حضور سرپرست و اعضای کمیته فنی و همچنین رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد که در این جلسه ما برای تعیین سرمربی تیم جوانان به جمع بندی نهایی نرسیدیم اما حداکثر طی ۱۰ روز آینده سرمربی تیم جوانان مشخص می شود.

  نبی در پاسخ به این پرسش که آیا فکر نمی کنید زمان را از دست نمی دهید، گفت: خود من برای تعیین سرمربی تیم جوانان تابع نظر کمیته فنی هستم و در خصوص سایر مسائل این تیم نیز باید ازسرپرست کمیته جوانان سوال کنید.

  ایران بازی تیم ملی جام جهانی رئیس فدراسیون رسانه فدراسیون فوتبال فوتبال ایران مالیات مقدماتی جام جهانی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها