• لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 373286

  روزنامه کاتالونیایی اسپورت پس از درخشش پیکه در اولین بازی تیم ملی فوتبال اسپانیا نوشت: پیکه هم که گل زد، حالا چه؟ باز هم دشمن اسپانیا است؟

  به گزارش پارس نیوز،
  جرارد پیکه در جریان بازی اول اسپانیا مقابل جمهوری چک با ضربه سری رویایی تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند اما فشار علیه این مدافع کاتالونیایی کاهش نیافته و مردم مادرید حتی در جشن خیابانی پیروزی تیم ملی کشورشان علیه پیکه و کاتالونیا شعار دادند. هواداران بارسلونا هم از خجالت مادریدی‌ها درآمده و شادی شب گذشته خود را به درخشش پیکه اختصاص دادند نه پیروزی اسپانیا!

  تیم ملی کنونی به مربیگری دل بوسکه شبیه تیم سال 2002 شده و از تخریب وحدت ملی و اختلاف بین بازیکنان رنج می‌برد. پیکه پس از گلزنی برای تیم ملی فوتبال اسپانیا در اظهار نظری قابل تامل گفته است: برای تیم ملی کشورم گل زدم، کشور من اکنون اسپانیا است!

  این نوع بیان مشکوک و طعنه آمیز از سوی پیکه باز هم دلخوری مردم اسپانیا را به همراه داشته است، گویا قرار است کشور پیکه در آینده نام دیگری داشته باشد.

  از طرفی پیکه به شبکه ملی اسپانیا گفته است: نمی‌دانم چرا مردم و هواداران با من مشکل دارند، پسر من با پیراهن تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی را تماشا کرده و همسرم از زندگی در اسپانیا لذت می‌برد.
   
   
   
   

   

  اسپانیا تیم ملی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها