• لینک کوتاه
 • منبع: باشگاه خبرنگاران جوان کد خبر: 373242

  تیم های شرکت کننده در تورنمنت پیش پارالمپیکی بسکتبال با ویلچر ترکیه مشخص شدند.

  به گزارش پارس نیوز،
   تورنمنت های پیش پارالمپیکی به طور گردشی در کشورهای مختلف برای آماده سازی تیم ها برگزار می شود که پس از مسابقات کشور انگلیس و کانادا،این بار به میزبانی ترکیه برگزار می شو.د که تیم ملی ایران نیز در این رقابت حضور دارد.
   
  تورنمنت ترکیه با حضور تیم های ایران، کانادا، هلند و تیم کشور میزبان از پنجم تیرماه و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.چهار تیم حاضر در این رقابت در سه روز ابتدایی به صورت دوره ای به مصاف یکدیگر می روند و سپس در روز چهارم تیم ها بر اساس رده بندی در قالب مر حله نیمه نهایی مقابل هم به میدان می روند تا تیم های فینالیست مشخص شوند.روز پنجم دیدار رده بندی و فینال برگزار می شود.
   
  عباس آقا کوچکی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: تیم ها در نوبت صبح به تمرین می پردازند و در بعد از ظهر ها مسابقات برگزار می شود و در اصل ما 5 دیدار در این تورنمنت خواهیم داشت که به ارزیابی تیم ما کمک می کند.
   
  وی تصریح کرد: تیم ملی ابتدا با هلند سپس با ترکیه و در نهایت به مصاف تیم کاندا می رود.در بین این سه تیم می توان گفت کانادا تیم جوانی است که و از قدرت های این رشته است و بازی با این تیم برای شناخت نقاط ضعف و قوت ملی پوشان مفید است.
   
  آقا کوچکی ادامه داد: هدف ما کسب آمادگی بیشتر برای ریو است و به برد و باخت اهمیت نمی دهیم.کادر فنی با بررسی عملکرد ملی پوشان در تورنمنت به دنبال تعیین ترکیب اصلی تیم ملی پس از پایان این رقابت ها است.
   
  سرمربی تیم ملی در پایان خاطر نشان کرد: این تورنمنت بهترین فرصت برای شناخت حریفان پارالمپیکی ما است و می توانیم عملکردمان را در نقاط حمله و دفاع آنالیز کنیم.

   

  بسکتبال
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها