• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37295

  بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان ایران می‌گوید که اگر فوتبالیستی از نظر بدنی آمادگی نداشته باشد، نمی‌تواند فشار تمرینات تیم ملی را تحمل کند.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، راضیه موسوی درباره تمرینات تیم ملی فوتبال بانوان گفت: من چند بار در زمان مربیگری ایراندوست و مظفر به تیم ملی دعوت شدم. در زمان مربیگری هلنا کاستا هم به اردو دعوت شدم، اما پیش از بازی دوستانه با اردن مصدوم شدم و حضور در این دیدار دوستانه و همچنین تورنمنت روسیه را از دست دادم.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنی در لیست نهایی کاستا برای مسابقات آسیایی باشید، اظهار داشت: سطح مربی خارجی بسیار بالاست و تمرینات هم پرفشار و سخت پیگیری می شود، اگر بازیکنان آماده نباشند کم می آورند. در این مدت تمرینات خوبی داشتیم و من هم کار خودم را می کنم. رقابت هست و امیدوارم که در لیست نهایی کاستا باشم.

  بازیکن ملی پوش فوتبال بانوان در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه آیا تعطیلات موقت تمرینات به بازیکنان آسیب نمی رساند، عنوان کرد: سخت است، اما اگر بازیکنان خودشان هم مربی باشند و بدنشان آماده باشد، فکر نمی کنم دچار مشکل شویم. فوتسال و تیم ملی زیر ۱۶ سال در آزادی اردو دارند و همین باعث شده تا فاصله ای بین اردوها ایجاد شود.

  موسوی درباره حریفان ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی، تصریح کرد: روی حریفان شناختی ندارم، اما امیدوارم نتیجه لازم را کسب کنیم.

  ایران بازی تعطیلات تیم ملی تیم ملی فوتبال رقابت روسیه فوتبال مرحله مقدماتی جام جهانی ملی پوش

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها