• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37265

  رئیس فدراسیون گلف با اشاره به برنامه‌های این فدراسیون در سال ۹۲ گفت: برنامه اصلی ما استارت برای کسب سهمیه گلف در المپیک ۲۰۱۶ است و در این راه باید دست کم ۱۰ رده در آسیا صعود کنیم.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، کیکاوس سعیدی در خصوص برنامه های این فدراسیون در سال ۹۲ ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به اینکه گلف به رقابت های المپیک راه یافته و مسابقات آن در المپیک ۲۰۱۶ برزیل برگزار خواهد شد، هدفگذاری ما برای این بازی ها است و برنامه ریزی های خودمان را از حالا در این زمینه انجام می دهیم.

  وی اضافه کرد: قرار است ۳۰ کشور در مسابقات گلف المپیک ۲۰۱۶ شرکت کنند که ۷ سهمیه به آسیا تعلق گرفته است. ما هم اکنون در رده ۱۷ قاره قرار داریم و باید ۱۰ رده صعود کنیم تا بتوانیم سهمیه المپیک را کسب کنیم.

  رئیس فدراسیون گلف افزود: پشتوانه سازی، استعدادیابی و توسعه برنامه آموزشی از جمله برنامه های ما در سال جاری است. از طرفی" هری زورووس" مربی سرشناس اروپایی هم برای بحث آموزش به تهران سفر می کند. در ساخت و توسعه زیرساخت ها نیز برنامه هایی داریم. خوشبختانه قبلا به اندازه دو سال تجهیزات گلف را خریداری کرده ایم و گام های خوبی برداشته شده است.

  سعیدی در مورد مسابقات آتی گلف اظهار داشت: اوایل اردیبهشت ماه مسابقات بخش بانوان در تهران برگزار می شود و رقابت های آقایان نیز در اصفهان انجام خواهد گرفت. در نیمه نخست اردیبهشت ماه رقابتهای قهرمانی کشور را خواهیم داشت که به نوعی مسابقات انتخابی تیم ملی است. از طرفی رقابتهای مینی گلف نیز برگزار می شود و برای جام دیپلمات ها در تهران هم برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و مذاکراتی را با اسپانسرها داشته ایم تا این مسابقان نیز انجام گیرد.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا برای تیم ملی مربی خارجی به کار گرفته خواهد شد؟ ، اظهار داشت: " هری زرووس" برای بحث آموزش به تهران می آید و باید گزارشی را از روند پیشرفت گلف ایران را به فدراسیون جهانی ارائه کند تا در صورت تائید بتوانیم از کمک های فدراسیون بین المللی برخوردار شویم.

  رئیس فدراسیون گلف در پایان گفت: برای آوردن سرمربی خارجی با مشکلات مالی مواجه هستیم چرا که مربیان حرفه ای دنیا دستمزدهای بسیار بالایی دریافت می کنند و با توجه به مشکلات ارزی در حال حاضر این کار برای ما امکان پذیر نیست.

  اصفهان المپیک انتخابی تیم ملی ایران بازی برزیل تیم ملی رئیس فدراسیون مشکلات مشکلات مالی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها