• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37233

  وزنه‌بردار فوق سنگین المپیکی ایران گفت: به هیچ وجه انتظار ندارم صبح‌ها کسی با من تماس بگیرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، سجاد انوشیروانی در خصوص انتقاداتش از کادرفنی تیم ملی وزنه برداری گفت: ابتدا باید یادآور شوم که خطاب صحبت هایم در مصاحبه قبلی که با یکی از رسانه ها داشتم، خبرنگاران بودند، نه کادرفنی تیم ملی و مسئولان فدراسیون وزنه برداری.

  وی ادامه داد: به خبرنگار مربوطه گفتم مگر شما همان آدم هایی نبودید که قبل از المپیک از ۷ صبح با ما تماس می گرفتید، چرا تا به امروز دیگر از شما خبری نبود و حال که دوباره یک مشکل کوچک پپدا شده است، پس از چندین ماه دوباره پیدایتان شده است و مدام از اول صبح تماس می گیرید که متأسفانه این جمله به گونه ای تنظیم شده است که گویا خطاب من به مسئولان فدراسیون و کادرفنی تیم ملی است.

  انوشیروانی در مورد این صحبت که رضازاده که گفته بود مگر بیکار هستیم که با ملی پوشان تماس بگیریم، یادآور شد: اصلا بحث من تماس از جانب مسئولان نبود و اشتباهی که در مصاحبه قبلی به وجود آمد، باعث شد تا این صحبت ها مطرح شود. البته منظور من تمام خبرنگاران نیستند و برخی از آنها در طول سال همواره برای کسب آخرین اطلاعات با ملی پوشان در تماس هستند.

  ملی پوش وزنه برداری ایران گفت: در مصاحبه قبلی گفته بودم که حرمت ها باید متقابل حفظ شود و هیچگاه نگفتم که ارزش ها و حرمت ها کم شده است، ضمن اینکه به هیچ وجه انتظار ندارم صبح ها کسی با من تماس بگیرد.

  وی افزود: مشکلات وزنه برداری سرانجام حل می شود. البته ما از لحاظ فنی مشکل خاصی نداریم. مشکلات کوچکی بر سر رأی دادن به مربی سال وجود داشت که خود من به کوروش باقری رأی دادم. حواشی هم از همین اختلاف نظرها نشأت گرفت در غیر این صورت در وزنه برداری حاشیه ای وجود نداشت.

  المپیک ایران تیم ملی رسانه فدراسیون وزنه برداری مشکلات مصاحبه ملی پوش وزنه برداری مسئولان

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها