• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37230

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان با اشاره به اینکه تیم سپاهان در این مدت هر ۴ روز یک بار به میدان رفت که تجربه چنین اتفاقی را نداشت، گفت: ما به یک باره حرفه‌ای شدیم و مانند اروپایی‌ها بازی کردیم.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر، رسول خوروش در خصوص دلایل ناکامی تیم فوتبال سپاهان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ضمن بیان مطلب فوق گفت: ما در دو سه هفته گذشته بازی های فشرده ای را پشت سر گذاشتیم و هر ۴ روز یک بار در یک دیدار به میدان رفتیم که سابقه چنین فشردگی در بازی ها را تا کنون نداشتیم و تجربه اینچنینی نداشتیم.

  وی که با برنامه رادیویی صبح و ورزش صحبت می کرد، اضافه کرد: ما یک مرتبه حرفه ای شدیم و مانند اروپایی ها هر ۴ روز یک بار بازی کردیم. البته بهانه جویی نمی کنیم زیرا مقابل الاهلی عربستان خوب بازی نکردیم و در نهایت باختیم.

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان از غیبت جمشیدیان و بولکو مقابل استقلال و وضعیت نامشخص پاپی برای حضور در این بازی خبرداد و تاکید کرد: البته به خاطر بازی امروز با استقلال از برخی مهره های اصلی خودمان استفاده نکردیم و امیدواریم با کسب نتیجه مقابل استقلال مزد یک سال تلاش مان را بگیریم.

  خوروش در مورد اینکه چه کسانی از باشگاه سپاهان در نشست هماهنگی جام حذفی برای مشخص کردن محل برگزاری فینال این مسابقات شرکت می کنند، اظهار داشت: به احتمال زیاد فردا علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه به همراه یکی از اعضای هیات مدیره در این نشست شرکت خواهد کرد.

  وی در این خصوص اضافه کرد: ما تسلیم تصمیمات سازمان لیگ هستیم و یک یا دو شهر را به عنوان میزبان فینال جام حذفی معرفی می کنیم اگر پرسپولیس قبول کرد که هیچ اما در غیر اینصورت قرعه کشی مشخص می کند که فینال در تهران برگزار شود یا اصفهان.

  سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تاکید بر اینکه در نشست کمیته فنی امشب دو ورزشگاه مد نظر این باشگاه مشخص خواهد شد، گفت: احتمالاً نتیجه دیدار با استقلال روی تصمیم ما تاثیر می گذارد.

  استقلال اصفهان بازی باشگاه سپاهان پرسپولیس جام حذفی سرپرست تیم فوتبال لیگ قهرمانان آسیا مد
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها