• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37195

  سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتسال می گوید با توجه به مهیا نبودن شرایط، پیشنهاد کشورش را برای برگزاری بازی دوستانه بین ایران و تیم های باشگاهی اسپانیا را نپذیرفت. تیم ملی فوتسال ایران که برای حضور در مسابقه‌های داخل سالن کره جنوبی آماده می‌شود از شنبه تمریناتش را با حضور ۲۳ بازیکن امید در سالن فوتسال کمپ تیم‌های ملی آغاز کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازایسنا، خسوس کاندلاس سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتسال در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسنا در این باره گفت: ما با توجه به اینکه فرصت زیادی برای ارزیابی بازیکنان جوان نداشتیم، بازیکنانی که کمتر در اردو بودند را به تیم ملی دعوت کردیم تا آن ها را در دو هفته آینده مورد ارزیابی قرار دهیم. از بین ۲۲ نفر حاضر، حداکثر ۸ نفر را برای اردوی اصلی که از دو هفته دیگر آغاز می شود انتخاب خواهیم کرد و با توجه به اینکه ۱۴ بازیکن را باید به کره جنوبی ببریم، بازیکنان بزرگسال را هم در مرحله دوم به اردو فرا می خوانیم.

  وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا تیم ملی تا آغاز بازی های کره جنوبی دیدار دوستانه ای هم خواهد داشت مطرح کرد: من یک سری تاریخ و تیم های مورد نظرم را به کمیته فوتسال پیشنهاد داده ام که قرار است درباره آن ها تصمیم گیری شود. قرار شده آقای افتخاری با ۸ تیم پیشنهادی ام مذاکره کند و از بین آن ها ما دو بازی انجام دهیم.

  تمرین تیم ملی فوتسال

  خسوس همچنین درباره جلسه هفته گذشته اش با رییس کمیته فوتسال و کنار گذاشتن رضا حیدریان از کادر فنی تیم ملی توضیح داد: ما در جلسه ای که با کمیته فوتسال داشتیم تمام برنامه هایمان را تا بعد از بازی های کره مشخص کردیم. همچنین رضا حیدریان قرار شد به تیم امید کمک کند. او در اردویی که از دیروز آغاز شده حضور ندارد چون این اردو مخصوص بزرگسالان است.

  سرمربی تیم ملی که از سوی کمیته فوتسال ایران برای انجام بازی دوستانه، با اسپانیا وارد مذاکره شده بود در این باره، گفت: من هیچ مذاکره رسمی را با اسپانیا نکرده ام و فقط به آن ها گفتم اگر امکان دارد، ایران بتواند به اسپانیا برود. همچنین آن ها پیشنهاد دادند تا ما با تیم های باشگاهی قوی در تورنمنت های مختلفی مثل اسپانیا و برزیل بازی کنیم اما با توجه به شرایط موجود و تاریخ پیشنهادی آن ها تصمیم گرفتیم که سفری به خارج از کشور نداشته باشیم.

  خسوس کاندلاس در پایان هم درباره اظهار نظر افتخاری مبنی بر اینکه وحید شمسایی در لیست تیم ملی برای بازی های کره جنوبی حضور دارد به ایسنا گفت: حضور او در تیم ملی هنوز قطعی نشده و ما بازی های او را در مرحله مقدماتی جام باشگاه های آسیا زیر نظر گرفته ایم. ابتدا باید فیلم بازی های او را مشاهده کنیم و دعوت از او بستگی به وضعیت ایده آلش دارد.

  اسپانیا ایران بازی تیم ملی تیم های ملی جام باشگاه های آسیا سرمربی تیم ملی فوتسال کادر فنی تیم ملی کره جنوبی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها