• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37171

  به گزارش پارس به نقل از خبرگزاری فارس، پس از خداحافظی مهدی مهدوی کیا از فوتبال، ۲ فرد ناشناس بارها با تماس تلفنی به این بازیکن و علی کریمی، خود را نمایندگان سازمان لیگ برتر معرفی کردند.

  آنها به این ۲ بازیکن اعلام کرده بودند که قصد دارند در مراسمی از این آنها توسط سازمان لیگ تقدیر و تشکر شود.

  این موضوع از سوی مهدوی کیا و کریمی مشکوک به نظر می رسید، به همین دلیل آنها این مسئله را با مسئولان باشگاه پرسپولیس در میان گذاشتندکه پس از رایزنی با عوامل اجرایی تیم فوتبال پرسپولیس و مذاکراتی که با مسئولان سازمان لیگ شد، مشخص گردید این ۲ فرد به هیچ عنوان در سازمان لیگ سمتی ندارند و به دنبال کلاهبرداری هستند.

  از همین رو مکاتبات لازم و شماره تلفن این افراد در اختیار حراست وزارت ورزش گذاشته شد، . مسئولان حراست نیز اعلام کرده اند که این ۲ نفر شناسایی شده اند و قرار است به زودی توسط مسئولان ذیربط نسبت به تخلفات آنها رسیدگی شود.

  *خبر دیگر از پرسپولیس اینکه، امروز مسئولان این تیم مراسم سوگواری وفات حضرت فاطمه (س) در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) میدان رازی برگزار کردند که در این مراسم امیر قلعه نویی، علی پروین، مسئولان باشگاه پرسپولیس و تعدادی از بازیکنان این تیم حضور داشتند.

  امیر قلعه نویی باشگاه پرسپولیس حضرت فاطمه سازمان لیگ شماره تلفن فوتبال پرسپولیس مسجد مهدوی کیا مهدی مهدوی کیا وزارت ورزش
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها