• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37047

  باشگاه سپاهان با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار تغییر زمان فینال جام حذفی از ۱۴ به ۱۵ اردیبهشت شد.

  به گزارش پارس : رسول خوروش سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: واقعا چه دلیلی دارد ما با پرسپولیس یک روز زودتر از بازی استقلال و فولاد در لیگ، بازی کنیم؟ ! جز اینکه شاید می خواستند تکلیف فولاد تا حدی مشخص شود که آیا برای آسیایی شدن با تمام قوا مقابل استقلال بایستد یا خیر؟ ! این شبهه ها وجود دارد و ما از سازمان لیگ می خواهیم این بازی را حداقل همزمان با هفته سی وسوم لیگ برگزار کنند.

  به نقل ازایسنا، خوروش با انتقاد از برنامه ریزی ها افزود: اگر حرفه ای هستیم، کجای دنیا در این مقطع از لیگ، مثل ما دو سه روز پیش تاریخ هفته سی وسوم و سی وچهارم لیگ را تعیین می کنند؟ ! تازه آیین نامه می گوید باید دو هفته پایانی لیگ همزمان باشد که بازی سپاهان در هفته سی وسوم این گونه نیست! ما پیش از این گفتیم هفته سی وسوم را ۳۰ فروردین، سی وچهارم را ۱۵ اردیبهشت و فینال جام حذفی را ۲۰ اردیبهشت برگزار کنید.

  سرپرست سپاهان در واکنش به اینکه برای برگزاری فینال جام حذفی در مشهد چه نظری دارید نیز اظهار کرد: این قضیه در جلسه کادرفنی و هیات مدیره باشگاه مشخص می شود و من هنوز اطلاعی ندارم اما اگر دو باشگاه روی ورزشگاه بی طرف به توافق برسند که هیچ در غیر این صورت قرعه کشی می شود.

   

  آیین نامه استقلال بازی پرسپولیس جام حذفی سازمان لیگ سرپرست تیم فوتبال فولاد مشهد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها