• لینک کوتاه
  • کد خبر: 36970

    تمرین تیم فوتبال استقلال در غیاب ۶ بازیکن این تیم و زیر بارش باران برگزار شد.

    به گزارش پارس به نقل از فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷: ۳۰ امروز درحالی تمرینات خود را پیگیری کرد که مطابق معمول روز های گذشته خبرنگاران رسانه های گروهی مقابل درب مجموعه ورزشی آزادی معطل شده و برای ورود با دردسرهایی مواجه شدند.

    این درحالی است که مسئولان و کادر فنی استقلال از عدم ورود خبرنگاران و هماهنگی برای ممانعت از ورود آنها بی اطلاع هستند. امیر قلعه نویی به محض آنکه وارد مجموعه ورزشی آزادی شد و دید که خبرنگاران پشت درب های بسته مانده اند، خطاب به مسئولان استادیوم آزادی اعلام کرد هر روز در خصوص ورود و خروج خبرنگاران از من سؤال می پرسید ولی باز هم تاکید می کنم که من هیچ مشکلی برای ورود آنها ندارم و خبرنگارانی که مورد تایید شما هستند و کارت خبرنگاری دارند می توانند وارد مجموعه شوند.

    *تمرین امروز آبی پوشان درحالی برگزار شد که مهدی رحمتی، مجتبی جباری، امیرحسین صادقی، فرهاد مجیدی و حنیف عمران زاده به همراه سیاوش اکبرپور غایب بودند. بقیه بازیکنان زیر نظر امیر قلعه نویی و دیگر اعضای کادر فنی تمرینات خود را پشت سر گذاشتند.

    *تمرین امروز آبی پوشان در حالی پیگیری شد که از همان ابتدای بارش باران آغاز شد و از همین رو کادر فنی تصمیم گرفت تمرینات سبکی را برای بازیکنان در نظر بگیرد.

    *ساموئل که در بازی مقابل الهلال دچار آسیب دیدگی شده بود زیر نظر کادر پزشکی به تمرین پرداخت و برنامه های آماده سازی خود را به صورت اختصاصی پیگیری کرد.

    *ویسنته آرزه بازیکن بولیویایی استقلال امروز تنها در تمرین حضور داشت و در برنامه های آبی پوشان شرکت نکرد.

    *حدود ۲۰ نفر از هواداران استقلال در تمرین امروز حاضر بودند که به خاطر بارش شدید باران برای تماشای تمرین دچار مشکل شدند.

    *امیر قلعه نویی بعد از گذشت ۳۰ دقیقه از تمرین ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

    *شاهرخ بیانی، دکتر نوروزی، سیروس دین محمدی و منصور پورحیدری حاضران امروز آبی پوشان بودند.

    *تمرین تیم استقلال با حضور بازیکنان ذخیره این تیم ادامه پیدا کرد اما تمامی بازیکنان اصلی بعد از ریکاوری محل تمرین را ترک کردند.

    *آخرین تمرین آبی پوشان قبل از دیدار با سپاهان فردا برگزار خواهد شد.

    دیدار تیم های استقلال و سپاهان از ساعت ۱۹ روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. نشست خبری مربیان دو تیم نیز ساعت ۱۴ در سازمان لیگ برگزار می شود.

    آسیب دیدگی استقلال استقلال و سپاهان امیر قلعه نویی بارش باران دین فرهاد مجیدی فوتبال مجتبی جباری مجموعه ورزشی آزادی
    از سراسر وب
    پیشنهاد از

    ارسال نظر

    آخرین اخبار
    پربحث ترین ها
    سایر رسانه ها