• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36926

  مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با اشاره به اینکه حضور قلعه نویی در ذوب‌آهن تنها شایعه است، گفت: امیدوارم زمان برگزاری لیگ با ۱۶ تیم به تعویق بیفتد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، خسرو ابراهیمی در مورد شرایط ذوب آهن در رقابت های این فصل لیگ برتر اظهار کرد: به طور قطع هیچ سرمربی دوست ندارد تیمش بازنده باشد و حرف های کاظمی در مورد کسب رتبه های خوب در جدول رده بندی لیگ به دلیل دادن روحیه به بازیکنان تیمش بود.

  وی با بیان اینکه با صحبت های روحیه بخش سرمربی تیم اعضای هیئت مدیره نیز برای پیشبرد اهداف تیم روحیه می گیرند، تاکید کرد: روحیه دادن به تیم از سوی هر سرمربی هیچ ایرادی ندارد اما در کوران رقابت ها اشکالات و نواقصی نیز پیش می آید.

  مدیر عامل باشگاه ذوب آهن اضافه کرد: در صورتی که بازی های ذوب آهن را مشاهده کرده باشید متوجه می شوید که این تیم بسیار خوب بازی می کند و دلیل عدم نتیجه گیری تیم تنها به دلیل استرس هایی است که بر تیم وارد شد.

  وی در مورد ۱۸ یا ۱۶ تیمی بودن لیگ در فصل آینده ادامه داد: زمانی که باشگاه های دولتی با بحران مواجهند اعلام کردن تنها ۱۶ تیم کمکی به تیم های دولتی نمی کند و این تیم ها را به دسته پایین تر سوق می دهد بنابراین امیدوارم زمان برگزاری لیگ با ۱۶ تیم به تعویق بیفتد.

  ابراهیمی اضافه کرد: دو سالی که ما با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کردیم فدراسیون در خصوص لغو این قانون از سوی مجلس هیچ اقدامی نکرد در حالیکه ما انتظار داشتیم فدراسیون در این مورد به تیم های دولتی کمک می کرد کمک به باشگاه هایی نظیر ما لیگ را ۲۰ تیمه اعلام می کرد.

  وی اضافه کرد: زمانی که می دانند ما نتوانستیم تیم را خوب ببندیم لیگ را ۱۶ تیمه کرده و بر تیم ما اضطراب وارد کردند.

  مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سوال که شایعاتی مبنی بر حضور قلعه نویی در فصل آینده برای سرمربیگری ذوب آهن مطرح شده، تاکید کرد: به هیچ عنوان چنین صحبت هایی صحت ندارد و تنها شایعه است.

  استرس بازی باشگاه ذوب آهن ذوب آهن رقابت فصل آینده قلعه نویی لیگ برتر مدیر عامل باشگاه هیئت مدیره

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها