• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36912

  سرپرست گهر دورود از آماده شدن چک‎های اعضای تیم خبر داد.

  به گزارش پارس ، محمد یاراحمدی در گفت‎ وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، در مورد این‎ که قرار بوده تا قبل از بازی با استقلال درصدی از قرارداد پرداخت شود، اظهار کرد: چک‎ ها قبل از بازی با استقلال آماده شده بود که اعضای کادرفنی چک‎ های خودشان را گرفتند و مال بازیکنان دست مایلی‎ کهن بود که قرار شد بعد از پایان بازی به بچه‎ ها تحویل دهد اما اتفاقاتی افتاد و این کار صورت نگرفت.

  وی با بیان این‎ که امروز ساعت ۱۴ تمرین داریم و چک‎ ها به بازیکنان تحویل داده می‎ شود، افزود: بچه‎ ها خیلی زحمت می‎ کشند و بدون توجه به مشکلات با تمام وجود بازی می‎ کنند که جا دارد از آنها تشکر کنم.

  یاراحمدی در مورد برگزار نشدن بازی استقلال- گهر با حضور تماشاگران، عنوان کرد: ما به سازمان لیگ و کمیته انضباطی نام زده و اعلام کردیم این بازی با حضور تماشاگران برگزار و عواید حاصل از بلیت فروشی به تکمیل ورزشگاه تختی دورود اختصاص یابد که آنها هم موافقت کردند و گفتند باید استقلالی‎ ها با این موضوع موافقت و رسماً نامه بنویسند.

  سرپرست گهر افزود: چون در بازی با الهلال، تماشاگران استقلال شعارهایی داده بودند، استقلالی‎ ها به هیچ وجه دوست نداشتند این بازی با تماشاگر باشد و حتی موقعی که کنار زمین با بازیکنان صحبت می‎ کردند می‎ گفتند این هم بازی بدون تماشاگر چرا این‎ گونه بازی می‎ کنید!

  وی در مورد باخت گهر نیز بیان کرد: بچه‎ ها همه تلاش خودشان را کردند اما بضاعت ما همین است. تا قبل از گل استقلال بازی متعادل بود ولی بعد از آن استقلال بهتر بازی کرد و با استفاده از تجربه‎ ی بالا به برتری رسیدند.

  یاراحمدی با اشاره به فشردگی مسابقات، خاطرنشان کرد: در تمرین امروز فقط ریکاوری و فردا به سمت دورود حرکت می‎ کنیم تا روز دوشنبه به مصاف آلومینیوم برویم.

  استقلال بازی چک دانشجویان ایران زمین سازمان لیگ کمیته انضباطی مشکلات lrm تماشاگر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها