• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36888

  علیرضا دبیر امروز ۲۴ فروردین با حضور در برنامه «سپید پررنگ» از روزگار نوجوانی و اشتیاق ورزشکار شدنش می‌گوید.

  به گزارش پارس به نقل از (ایسنا) ، تهیه کننده برنامه « سپید پررنگ» با اعلام این خبر گفت: موضوع این هفته برنامه به موضوع ورزش و نوجوانی اختصاص دارد، بنا بر این از علیرضا دبیر، قهرمان کشتی و استاد دانشگاه، دعوت کردیم تا با نوجوانان علاقه مند به ورزش از تجربه های حرفه یی خود و فوت و فن های قهرمانی اش صحبت کند.

  الهه بهبودی در گفت گویی که داشت، خاطرنشان کرد: علیرضا دبیر در این برنامه با مخاطبان « سپید پررنگ» با اشاره به دوران نوجوانی خود و روزهایی که شوق کشتی گرفتن داشت تا زمانی که به سبب مهارت و توانایی اش در این رشته ورزشی موفق شد تا نام ایران را در صدر کشورهای دنیا قرار دهد، صحبت خواهد کرد.

  وی افزود: برنامه امروز « سپید پررنگ» پسرانه است و قرار است ۱۰ نوجوان پسر علاقه مند به کشتی در استودیو برنامه حاضر شوند و سوالات خود را درباره اینکه چطور می توان یک رشته ورزشی را به صورت حرفه یی دنبال کرد با علیرضا دبیر مطرح کنند.

  تهیه کننده برنامه « سپید پررنگ» در پایان از پخش نشدن این برنامه در روز شهادت حضرت زهرا (س) خبر داد و گفت: یکشنبه ۲۵ فروردین در سالروز شهادت حضرت فاطمه سلام الله علیها « سپید پررنگ» پخش نمی شود و علاقه مندان می توانند ادامه برنامه را دوشنبه ۲۶ فروردین دنبال کنند.

  به گزارش ایسنا، « سپید پررنگ» کاری از گروه نوجوان شبکه دو سیماست که از شنبه تا دوشنبه هر هفته ساعت ۱۸ به مدت ۲۰ دقیقه برای پیگیری دغدغه های نوجوانان به روی آنتن می رود.

  استاد دانشگاه ایران حضرت فاطمه شهادت حضرت زهرا فوت کشتی برنامه دبیر نوجوانی علیرضا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها