• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36731

  رئیس سازمان لیگ ایران خبر داد در واکنش به توهین مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان به باشگاه‌های ایرانی، نامه اعتراض‌آمیزی را به AFC ارسال می‌کند.

  به گزارش پارس ، به نقل از فارس، مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان پس از برگزاری دیدار تیم های الهلال عربستان و استقلال ایران هجمه سنگینی را علیه باشگاه ها و هواداران ایرانی به راه انداخته اند. روز گذشته مسئولان فدراسیون عربستانی اعلام کرده اند با نامه نگاری با فدراسیون های فوتبال امارات و قطر خواهان حذف تیم های ایرانی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شده اند و با طرح یک ادعای واهی مدعی شدند که ایرانی ها رفتار نژادپرستانه دارند و امنیت در ورزشگاه های ایرانی وجود ندارد.

  این اظهارات واهی واکنش های متعدد مدیران ایرانی را به همراه داشته است.

  مهدی تاج، رئیس سازمان لیگ ایران و نایب رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این رفتار سعودی به خبرنگار فارس گفت: ما از این گفته ها بسیار متعجب هستیم و به همین دلیل نامه ای را تهیه کرده ایم و می خواهیم تا فردا این نامه را به AFC ارسال کنیم.

  وی ادامه داد: نامه اعتراض ما به اظهارات کذب و واهی مسئولان فوتبال عربستان مربوط می شود و ما از مدیران کنفدراسیون فوتبال آسیا می خواهیم که پاسخ محکمی به توهین ها و تهمت های مقامات سعودی بدهد.

  استقلال ایران رئیس فدراسیون سازمان لیگ عربستان فدراسیون فوتبال قطر کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ قهرمانان آسیا مهدی تاج
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها