• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36694

  روز دوشنبه آخرین مرحله تمرینات جودوکاران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در سالن شهید افراسیابی تهران پیگیری می‌شود.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، جودوکاران تیم ملی ایران که برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا تمرینات خود را از روز پنج شنبه به مدت سه روز تعطیل کرده اند، روز دوشنبه آخرین دور تمرینات خود را در سالن شهید افراسیابی تهران آغاز خواهند کرد و در نهایت شامگاه سه شنبه ۲۷ فروردین ماه تهران را به مقصد بانکوک ترک خواهند کرد.

  بر همین اساس بهزاد وحدانی (۲۳ ساله از خراسان شمالی) در وزن ۶۰- کیلوگرم، احسان بهرامیان و قاسم نوری زاده (هر ۲ ۲۱ ساله از لرستان) در وزن ۶۶- کیلوگرم، الیاس علی اکبری (۲۵ ساله از خراسان شمالی) و سعید مولایی (۲۱ ساله از تهران) در وزن ۷۳- کیلوگرم، امیرقاسمی نژاد (۲۶ از خراسان رضوی) و سعید مرادی (۲۳ ساله از قزوین) در وزن ۸۱- کیلوگرم، محمد جمالی (۲۳ ساله از تهران) در وزن ۹۰- کیلوگرم، جواد مهجوب (۲۱ ساله از خراسان رضوی) در وزن ۱۰۰- کیلوگرم و جعفر پهلوانی (۱۸ ساله از خراسان رضوی) در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جودوکاران اعزامی به این دوره از رقابت ها است. برخی اوزان که ۲ جودوکار اعزام می شود یک نفر در بخش انفرادی و یک نفر در بخش تیمی به روی تاتامی می روند.

  بیست و یکمین دوره رقابت های جودو قهرمانی آسیا ۳۰ فروردین تا اول اردیبهشت ماه به میزبانی تایلند در شهر بانکوک برگزار خواهد شد و تیم ملی جودو کشورمان به منظور حضور در این رقابت ها ۲۷ فروردین ماه با ۱۰ جودوکار راهی بانکوک خواهد شد.

  تیم ملی ایران دوره قبل با کسب یک طلا (محمد رضا رودکی) ، یک نقره (جواد محجوب) و یک برنز (امیرقاسمی نژاد) در بخش مردان موفق به کسب عنوان سومی آسیا شد.

  تایلند تیم ملی تیم ملی ایران جودو خراسان رضوی خراسان شمالی رقابت های قهرمانی آسیا مردان مسابقات قهرمانی آسیا وزن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها