• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36653

  سرپرست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: اختلافات روی سکوها تیم را دچار مشکل می‌کند و هواداران باید با یکدلی و حمایت‌های خود تیم را در ادامه مسابقات کمک کنند.

  به گزارش پارس ، حسن آذرنیا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست تراکتورسازی مقابل الشباب عربستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازیکنانمان بازی خوبی از خود ارائه دادند و آنچه در زمین نشان دادیم حداقل مستحق کسب تساوی بودیم اما در ثانیه های پایانی مسابقه روی یک ضد حمله گل خوردیم و در نهایت با شکست زمین را ترک کردیم. فوتبال همین است و انشاءالله در دیدارهای آینده این نتیجه را جبران می کنیم تا بتوانیم از گروه مان صعود کنیم.

  وی در مورد حواشی که اطراف تراکتورسازی به وجود آمده است، خاطرنشان کرد: برای پیروزی و موفقیت در یک مجموعه فاکتورهای زیادی وجود دارد. مدیریت، کادر فنی، خبرنگاران، بازیکنان و تماشاگران به عنوان ۵ فاکتور مهم باید دست به دست یکدیگر بدهند تا تیم به موفقیت برسد. متاسفانه مدتی است که هواداران باشگاه دو نصف شدند و عده ای با یکدیگر موافق نیستند. این اتفاق باعث می شود حواشی به زمین منتقل شود و بازیکنان هم نتوانند عملکرد خوبی داشته باشند.

  آذرنیا افزود: هواداران تراکتورسازی همواره به عنوان یکی از دلایل موفقیت این تیم مطرح بودند. نباید اکنون چنین برخوردی داشته باشند و با ایجاد همدلی تنها به تشویق تیم بپردازند. به عنوان یک فرد کوچک تر می خواهم در این ۵ مسابقه پایانی تیم را مورد حمایت قرار دهند و یکدلی و یکپارچگی داشته باشند.

  سرپرست تراکتورسازی در مورد شعارهایی که علیه مدیرعامل این تیم سر داده شد، عنوان کرد: حدود ۲ سال است با سردار جعفری کار می کنم. ایشان شخصیتی با صداقت هستند که در این دو سال به صورت شبانه روز کار می کند. از زمان حضور جعفری تیم سیر صعودی داشت. در سال اول من در تراکتورسازی نبودم ولی این تیم توانست به رتبه پنجم برسد. سال بعد نائب قهرمان لیگ برتر شدیم و امسال علاوه بر حضور در آسیا مدعی کسب عنوان قهرمانی هستیم. نباید این کارها را نادیده گرفت. نبودن سردار جعفری صدمه بزرگی به تراکتورسازی نیز می زند.

  وی تاکید کرد: روز گذشته با مدیرعامل تیم صحبت کردم و ایشان کمی رنجیده خاطر بود. اکنون می بینید تراکتورسازی به دلیل مهمان نوازی خوبش در آسیا زبانزد خاص و عام است. این کارها ساده به دست نیامده بلکه با تلاش شبانه روزی بوده است. امیدوارم در ادامه نیز مورد حمایت بیشتری قرار بگیریم و هواداران با تشویق های خود ما را در کسب موفقیت کمک کند.

  آذرنیا در مورد دیدار مقابل فولاد عنوان کرد: این بازی برای ما بسیار حساس است و به نوعی ضامن کسب سهمیه مسابقات آسیایی است. باید از انجام این دیدار خانگی استفاده کامل را ببریم.

  بازی تراکتورسازی تبریز زمین شبانه روزی عربستان فوتبال فولاد کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها