• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36649

  تیم فوتبال فرایبورگ در نخستین دیدار هفته بیست و نهم بوندس‌لیگای آلمان مانند بازی دور رفت بر هانوفر غلبه کرد و صاحب ۳ امتیاز شد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، شب گذشته پیکارهای این هفته با یک دیدار در ورزشگاه بادونوا در حضور ۲۴ هزار تماشاگر آغاز شد. فرایبورگ که در این دیدار میزبان بود، در نیمه اول ۲ گل و در ۴۵ دقیقه دوم یک گل زد تا ۳ بر یک برتری خود را ثبت کند. تیم پیروز توسط کریستیان شولتس (بازیکن حریف) در دقیقه ۲۵ که به اشتباه دروازه خودی را باز کرد، به گل نخست رسید. در دقیقه ۳۶ رائوش، هافبک هانوفر با ضربه ای محکم با پای چپ گل زد و بازی را به تعادل کشاند.

  با این حال کروزه ۴۴ و اشمید ۷۳ دو گل دیگر برای میزبان زدند تا تیم تحت هدایت اشترایش صاحب ۴۵ امتیاز شده و در رده پنجم جدول جدول قرار گیرد.

  امروز (شنبه) در ادامه مسابقات بایرن مونیخ، قهرمان زودهنگام فصل میزبان نورنبرگ در ورزشگاه آلیانس آر ه نا است. ولفسبورگ با هوفن هایم دیدار می کند، هامبورگ بحران زده راهی جدال خارج از خانه با ماینس خواهد شد، بورسیادورتموند، یکی از ۴ تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حریف رئال مادرید میهمان گرویترفورت است و فورتونادوسلدورف نیز میزبان بندرنشینان وردربرمن خواهد بود.

  آخرین جدال امشب نیز اختصاص به نبرد تماشایی دو تیم قدرتمند شالکه و بایرلورکوزن در ورزشگاه ولتینز آ ره نا دارد.

  فردا (یکشنبه) نیز اشتوتگارت میزبان بورسیا مونشن گلادباخ خواهد شد و اینتراخت فرانکفورت در میهمانی آگسبورگ حاضر می شود.

  بایرن مونیخ، بورسیادورتموند و بایرلورکوزن به ترتیب با ۷۵،۵۵ و ۴۹ امتیاز تیم های اول تا سوم جدول بوندس لیگا هستند.

  آلمان بازی بایرن مونیخ جدول رئال مادرید فوتبال لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی هانوفر فرایبورگ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها