• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36572

  در پی برگزاری رقابت‌های شمشیربازی قهرمانی ویژه رده سنی جوانان، علیرضا ادهمی نیز پس از بهداد مرادی و امیر‌رضا کنعانی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از رویارویی با نماینده رژیم اشغالگر قدس خوداری کرد.

  به گزارش پارس به نقل از فدراسیون شمشیربازی، رقابت های شمشیربازی قهرمانی جهان با حضور شمشیربازانی از سراسر جهان در رده سنی جوانان در کرواسی در حال برگزاری است.

  بر این اساس، همزمان با برگزاری رقابت های انفرادی اسلحه فلوره در بخش پسران (جوانان) علیرضا ادهمی تنها نماینده کشورمان در این بخش به مصاف حریفان خود رفت.

  در ادامه این رقابت ها که ۱۲۷ شمشیرباز حضور داشتند، علیرضا ادهمی در برابر نمایندگان کشورهای رمانی، پرتغال، امارات و مصر پیروز شد و بدین ترتیب از جدول خود صعود کرد و در مرحله بعد نیز به دلیل کسب این نتایج با قرعه استراحت مواجه شد.

  در مرحله حذفی بعدی نیز علی رغم اینکه مرادی به دلیل موفقیت در مراحل قبل و برد حریفان خود مسیر همواری را برای صعود به مراحل بالاتر داشت، با نماینده رژیم اشغالگر قدس روبه رو شد که در اقدامی جوانمردانه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از ادامه مسابقه خودداری کرد.

  پیش از این نیز امیررضا کنعانی و بهداد مرادی دو شمشیرباز کشورمان در اسلحه اپه پس از مواجه شدن با نمایندگان رژیم اشغالگر قدس از ادامه مسابقه امتناع و از گردونه رقابت هاکنار رفتند.

  ایران پرتغال جدول جهان رقابت فلسطین مصر رژیم اشغالگر قدس

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها