مهدوی‌کیا:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36517

  مهدی مهدوی‌کیا با صدور پیامی به نمایندگی از خانواده مهدوی‌کیا از ابراز همدردی مردم، مسئولان و جامعه ورزش کشور تقدیر و تشکر کرد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، در پیام کاپیتان اسبق تیم ملی ایران آمده است:

  « به نام خدا»

  مادر که رفت، تحمل این غم برای مان غیرقابل باور بود. فکر می کردیم تنهاییم. او که سنگ صبورمان بود، را از دست داده بودیم. شما اما کنارمان بودید و تنهای مان نگذاشتید. از همان لحظات ابتدایی همدردمان بودید و ما خانواده « مهدوی کیا» را خانواده خود دانستید. حضورتان همه جا کنارمان بود. از چشمه و ابراهیم آباد گرفته تا هر گوشه از دنیا که این خبر را شنیدید و به یاد مادر فاتحه ای خواندید.

  شما که از مراسم تشییع، تدفین و مجالس ترحیم تا ورزشگاه ها ؛ مثل روزهایی که پیراهن ملی به تن داشتم، مثل یک بازیکن ملی، لطف تان را از ما دریغ نکردید.

  شما خوبان از" سید محمد خاتمی" و" سید حسن خمینی" که با پیام های تسلیت و تماس های تلفنی خود ما را شرمنده کردند تا یکایک هموطنانی که شاید حتی سعادت دیدار تان نصیب نشده تنهای مان نگذاشتید. با لطفی که سعادت سال ها پوشیدن پیراهن تیم ملی را نصیب ام کرده بودید.

  از دست دادن مادر، مادری این چنین مهربان که زندگی اش را وقف مان کرده بود، غمی بزرگ را به همراه دارد که تا ابد همراه مان می ماند اما این ابراز محبت های بی کران شما بزرگواران دلگرمی مان بود و تسکین درد.

  شما دوستان خوبم در پرسپولیس، تیم محبوب همه دوران فوتبالم. از مدیرعامل، معاونین و اعضای هیئت مدیره تا یاران قدیمی در کادرفنی و اجرایی تیم. یکایک شما همبازیان عزیز در تیم بزرگسالان و خانواده بزرگ پرسپولیس در تیم های پایه، پزشکی و اجرایی و شما هواداران دلسوز و پیشکسوتان گرانقدر.

  و سپاس از روسا و مدیران فعلی فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ، اتحادیه باشگاه ها، روسای اسبق سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش، هیات فوتبال استان تهران و باشگاه های استقلال، راه آهن، سایپا، داماش و نفت تهران و بسیاری از دیگر باشگاه های کشور که با پیام های تسلیت و حضور مدیران، کادرفنی و بازیکنان خوب شان، قوت قلبی بودند برای ما در تحمل این غم بزرگ.

  سپاسی ویژه از قهرمانان ملی رشته های گوناگون ورزشی ایران به خصوص مربیان و مدال آوران رشته های جودو و کشتی. همچنین همه هنرمندان عزیزی که در این مدت با ما ابراز همدردی کردند.

  سپاس از شما دوستان عزیز رسانه ای که کنارمان بودید. از روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت ها گرفته تا دوستان عزیز رادیو و تلویزیون و البته از همه ارگان هایی که در برگزاری مراسم یاری مان دادند، به ویژه نیروی محترم انتظامی، راهنمایی و رانندگی، شهرداری منطقه ۶ و مدیریت بیمه ایران.

  متشکر از همه شما اهالی خوب روستاهای ابراهیم آباد و چشمه، استاندار، فرماندار و دیگر مسئولان و همچنین مردم خوب استان مرکزی، کسبه محترم بازار شوش، اهالی محله های سادات و بلوار ابوذر تهران و همه آشنایان و اقوام و بزرگوارانی که تنهای مان نگذاشتید.

  آرزوی خانواده مهدوی کیا این است تا بتوانیم در روزهای شادی این همه محبت تان را جبران کنیم.

  فرزند کوچک شما مردم بزرگ ایران

  مهدی مهدوی کیا

  استان تهران المپیک باشگاه های کشور تیم ملی جامعه جودو خانواده شادی مهدوی کیا مهدی مهدوی کیا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها