رافخایی در گفت و گو با پارس:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 36483

  آقای گل لیگ برتر فوتبال گفت: هدفم از آقای گلی این است تا خود را به کارلوس کرش ثابت کنم و بالاخره حقم را از او می گیرم.

  به گزارش پارس، تیم ملوان انزلی در نیم فصل دوم لیگ برتر فقط یک برد کسب کرده و ۸ هفته است که طعم پیروزی را نچشیده است. قوی سپید که البته حال و روز خوشی ندارد، آخرین بار در هفته بیست و پنجم در دربی گیلان مقابل داماش ۳ بر یک به پیروزی رسیده است و شاید اگر احمدزاده نمی توانست در ۴ هفته اول حضور خود در این تیم، ۴ برد بیاورد، الان این تیم جزو فانوس به دست ها بود و فقط برای سقوط نکردن می جنگید.

  با همه نتایج تاریک و ضعیفی که تیم ملوان در نیم فصل دوم گرفته اما جلال رافخایی مهاجم گلزن و انزلی چی این تیم توانسته با ۱۹ گل خود را به صدر آقای گلی برساند و تنها در ۳ هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتبال، با اختلاف ۵ گل اول باشد البته اتفاقی که خود رافخایی می گوید: دوست داشت به جای آقای گلی این ملوان بود که نتایجی خوبی می گرفت و می توانست سهمیه را بگیرد.

  سید جلال رافخایی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی پارس با اشاره به وضعیت نا به سامان ملوان در نیم فصل دوم اظهار داشت: ما هم نمی دانیم مشکل کجاست. اگر می دانستیم چطور این درد التیمام پیدا می کند، درمان می کردیم. متاسفانه بازی هایی که مستحق شکست نیستیم را به راحتی می بازیم. مثلا مقابل آلومینیوم هم مستحق باخت نبودیم ولی آخر بازی تمرکز خود را از دست دادیم و باختیم.

  وی افزود: وقتی مجموعه ای نتیجه نمی گیرد، همه مقصرند. شرایطی که تیم ما پیدا کرده است، واقعا نمی دانیم برای چیست. ما زحمت خود را در تمرینات و بازی ها می کشیم ولی انگار طلسم شده ایم و نمی توانیم این ناکامی را رد کنیم. الان ۷ هفته است که نبردیم و این بد است.

  مهاجم گلزن ملوان از نارضایتی انزلی چی ها تصریح کرد: من اعتراضی در ورزشگاه نشنیدم ولی خود ما هم از این وضع راضی نیستیم چه برسد به هوادارانی که در گرما و سرما می آیند و تنها دلخوشی آنها ملوان است. آنها دوست دارند همیشه تیم خود را سر پا و پیروز ببینند ولی باور کنید هرکاری می کنیم تا از این وضع خلاص شویم، نمی شود. آنها حق دارند ناراحت باشند.

  رافخایی گفت: ما خیلی وقت است که مشکل مالی داریم و اصلا نمی دانیم چقدر از آخرین پولی که باشگاه به ما داده، می گذرد. شاید این مشکلات هم در این نتایج ذخیل است ولی مطمئن باشید کسی به فکر پول نیست.

  آقای گل لیگ برتر در خصوص احتمال بالای کسب این عنوان تاکید کرد: خیلی دوست داشتم تا تیم ملوان بتواند سهمیه بگیرد و به جای این که من آقای گل شوم، تیم به موفقیتی برسد. شاید تنها موفقیت ما در نیم فصل دوم همین است که در صدر هستم. البته هنوز هم مشخص نیست آقای گل شوم یا نه چون در این ۳ بازی ممکن است هر اتفاقی بیافتد.

  رافخایی گفت: هدفم از آقای گلی راضی کردن کرش برای دعوت کردنم به تیم ملی است. فکر می کنم با عملکردی که داشتم، بتوانم در تیم ملی باشم و به کشورم خدمت کنم با این حال فکر می کنم حقم را از سرمربی تیم ملی بگیرم.

  بازی پول تیم ملی درمان سرما سرمربی تیم ملی لیگ برتر لیگ برتر فوتبال مشکلات نیم فصل دوم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها