• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36480

  خبرگزاری ورزش آلمان از پایان زودهنگام فصل جاری رقابت‌ها برای اشکان دژآگه خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، فولام تا پایان فصل جاری از همراهی هافبک ایرانی خود بی بهره خواهد بود. دژآگه به دلیل آسیب دیدگی باید خود را به تیغ پزشکان سپرده و از همین رو تا پایان فصل جاری نمی تواند فولام را در رقابت ها باقیمانده از فصل جاری همراهی کند.

  دژاگه همچنین بازی های باقی مانده انتخابی جام جهانی را هم از دست داد. این در حالی است که مارتین یول، سرمربی فولام ابراز امیدواری کرده بود، این بازیکن ایرانی بتواند در بازی روز شنبه برابر آستون ویلا بازی کند.

  پیش از این محمودرضا فاضلی، مدیربرنامه های بازیکن سال های پیش هرتابرلین و ولفسبورگ در گفت وگو با ایسنا اعلام کرده بود، آسیب دیدگی اشکان جدی است اما او باشگاه منتظر است تا پزشک دیگری نظر نهایی خود را درباره میزان آسیب اعلام کند.

  روز گذشته کمیسیون پزشکی باشگاه فولام تشکیل جلسه داد و در پایان اعلام شد که مچ پای دژآگه قطعا به جراحی نیاز دارد و در نتیجه این بازیکن باید پس از جراحی که شنبه انجام خواهد شد، سه ماه استراحت کند.

  به این ترتیب موثرترین بازیکن تیم ملی ایران در بازی های اخیر نمی تواند تیم ملی را در دیدارهای حساس و سرنوشت ساز خرداد در راه رسیدن به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل همراهی کند.

  مارتین یول، سرمربی هلندی فولام در واکنش به دوری درازمدت دژآگه از فوتبال گفت: متاسفتانه دژآگه به جراحی روی پایش نیاز دارد. قرار است این جراحی هفته آینده انجام شود. آسیب او برای ما رخداد بسیار بدی است. زمانی که بازیکنی به انگلیس می آید باید خود را با شرایط لیگ برتر سازگار کند و این کاری است که اشکان در این مدت انجام داد.

  وی افزود: ما به توانایی او با توپ نیاز داشتیم. او چندین بار بهترین بازیکن زمین شناخته شده بود. پس از بازی هفته پیش فکر می کردیم که آسیب او ۱۰ تا ۱۴ روز طول می کشد ولی پای دژآگه نیاز به جراحی دارد و تا پایان فصل نمی تواند کنار ما باشد.

  آلمان انگلیس بازی برزیل تیم ملی ایران جام جهانی جراحی رقابت زمین لیگ برتر

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها