• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36409

  بهرام یدی درباره بازی هفته گذشته الوند برابر ابومسلم مشهد اظهار داشت: حساسیت و شرایط بازی را می‌دانستیم و با این تفکر که باید قطعاً در این دیدار پیروز شویم وارد میدان مسابقه شدیم.

  پارس : وی افزود: بازی خوبی بود و بازیکنان برای این دیدار بسیار تلاش کردند و از عملکرد بازیکنان در این دیدار بسیار رضایت داریم به همین علت بعد از بازی در رختکن به بازیکنان پاداشی داده شد.

  مدیرعامل تیم فوتبال الوند همدان با بیان اینکه الوند قدر موقعیت های خود را در این دیدار ندانست گفت: گل اول را در این دیدار در دقایق ابتدایی نیمه اول توسط حمید گلزاری امجد به ثمر رساندیم اما اشتباه بازیکنان باعث شد دقایقی بعد گل تساوی را بخوریم.

  به  نقل از فارس، وی تأکید کرد: در صورت استفاده از موقعیت ها می توانستیم با نتیجه چهار بر یک ابومسلم را در مشهد در هم بکوبیم اما بازیکنان ما در این امر موفق نبودند و موقعیت های خود را هدر دادند.

  یدی درباره دلایل عملکرد ضعیف الوند در نیم فصل دوم و هفته های پایانی بیان داشت: افت ما از بازی برابر شاهین بوشهر و بلاهایی که در این بازی سر ما آوردند شروع شد در این دیدار به ناحق ما چندین بازیکن و مربی خود را از دست دادیم.

  وی خاطرنشان کرد: تبعات این بازی همچنان نیز برای ما ادامه دارد، رضا طلایی منش سرمربی ما در این دیدار تا اطلاع ثانوی اخراج کردند که در حال حاضر پنج هفته است که ایشان را در اختیار نداریم.

  یدی با بیان اینکه نبود رضا طلایی منش ضربه سنگینی برای تیم ما بود اظهار کرد: قصد دارم اتفاقاتی که برای ما در لیگ دسته اول افتاده است را به مقاله ای تبدیل کنم و همه این اتفاقات ناعادلانه را بر روی کاغذ بیاورم.

  وی با اشاره به تعصب و غیرت بازیکنان بومی گفت: بومی های ما تعصب و غیرت خود را تا هفته های پایانی داشتند اما بازیکنان غیر بومی حرفه ای تر بودند و به دلیل ترس از مصدومیت و اینکه تیم ما پلی آف نرود تا بیشتر در اختیار تیم نباشند، کم کاری کردند.

  وی تصریح کرد: باید بررسی کنیم تا تمام دلایل افت الوند را در نیم فصل دوم و هفته های پایانی بدانیم.

  یدی با بیان اینکه آقایان برای الوند شایعه سازی نکنند اظهار داشت: الوند یک تیم خصوصی است و تنها کسی که می تواند برای آن تصمیم گیری کند بنده و علی سیفی زارعی به عنوان مالکان این تیم هستیم و فروش الوند کذب محض است.

  وی تأکید کرد: قطعاً در فصل آینده نیز با تمام قدرت کار خود را در لیگ دسته اول دنبال می کنیم.

  یدی در پاسخ به میزان رضایت از عملکرد کادر فنی گفت: شک نکنید صد درصد از عملکرد کادر فنی رضایت داریم.

  وی درباره بازی پایانی الوند برابر گسترش فولاد تبریز بیان کرد: بازی تماشاگرپسند را ارائه خواهیم داد و با تمام قدرت شایستگی الوند را به تمام ایران نشان خواهیم داد و می خواهیم نشان دهیم که ما می خواستیم صعود کنیم ولی نگذاشتند.

  گفتنی است، تیم فوتبال الوند همدان در ادامه لیگ دسته اول فوتبال (جام آزادگان) در هفته بیست و پنجم در مشهد با نتیجه یک بر یک ابومسلم را متوقف کرد.

   

  ایران بازی فصل آینده فوتبال فولاد مشهد نیم فصل دوم تیم بازیکنان دیدار

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها