• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36408

  تیم شنژن چین موفق شد با حضور وحید شمسایی در اولین بازی مرحله انتخابی جام باشگاه های آسیا به بردی ارزشمندی برسد.

  به گزارش پارس ، به نقل از ایسنا، تیم شنژن چین که با وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران در مرحله انتخابی جام باشگاه های آسیا حضور دارد از ساعت ۱۵ امروز به وقت تهران در ورزشگاه پاناسونیک اسپورت شهر شاه عالم مالزی در مرحله گروهی مسابقه ها به مصاف تیم دو رگه ایرانی – فیلیپینی پاسارگاد رفت و موفق شد در پایان با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد حریفش بگذرد. شمسایی در این بازی سه گل را در دقایق ۲۱،۳۲ و ۳۴ به ثمر رساند تا در اولین بازی اش برای چینی ها نقش موثری داشته باشد. همچنین یکی از گل های پاسارگاد را سروش زالمو وارد دروازه شنژن کرد.

  نماینده چین در حالی با نتیجه پرگل از سد پاسارگاد گذشت که حریفش یکی از مدعیان اصلی صعود از این گروه به حساب می آید. تیم پاسارگاد با هدایت اسماعیل صدیق از بازیکنان ملی پوشی چون داود عباسی، حامد حاجی مهدی و محمود زالمون بهره می برد. شنژن همچنین در دومین بازی اش از ساعت ۹ صبح به وقت تهران باید به مصاف تاینان سیتی، ضعیف ترین تیم گروه برود.

  به گزارش ایسنا گیتی پسند اصفهان به عنوان قهرمان دوره قبل مسابقه ها به عنوان نماینده ایران به صورت مستقیم به مرحله نهایی جام باشگاه های آسیا صعود کرده است.

  امروز همچنین در دیگر بازی گروه A تیم جی اچ بانک تایلند با نتیجه ۷ بر ۵ از سد تاینان سیتی چین تایپه گذشت.

  اصفهان ایران بازی پاناسونیک تایلند تیم ملی جام باشگاه های آسیا چین فوتسال مالزی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها