• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36376

  سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: ‌ بازی با استقلال با تماشاگر هم باشد فکر نمی‌کنم کسی به ورزشگاه بیاید. محمد مایلی‌کهن در نشست خبری پیش از بازی با استقلال در مورد همه چیز صحبت کرد از مقاوم‌سازی روستاها تا زمان دانشجویی‌اش در تهران و کمبود پارکینگ ورزشگاه آزادی. او در این نشست فقط چند کلمه در مورد بازی با استقلال صحبت کرد.

  به پزارش پارس ، به نقل از فارس، وی در ابتدای صحبت هایش گفت: حادثه دلخراش زلزله بوشهر را تسلیت می گویم. تعدادی از هموطنان عزیزمان در این حادثه جانشان را از دست دادند و تعدادی هم مجروح شدند. باید امیدوار باشیم که زلزله نیاید یا وقتی زلزله بالاتری می آید شرایط به گونه ای باشد که به مردم خسارت وارد نکند. بوروکراسی اداری یکی از مشکلات کشور است.

  وی ادامه داد: چند سال پیش برای یک خانه روستایی مبلغی را پرداخت کردم و از رئیس جمهور هم درخواست کمک کردم که ایشان هم دستور دادند به اندازه همان مبلغ کمک شود و من پیگیر بودم تا اینکه بعد از ۵ سال همان مبلغ پرداخت شد، شما ببینید در این مدت چقدر اجناس گران شده بود.

  وی ادامه داد: همچنین درگذشت حجت الاسلام یحیی زاده را تسلیت می گویم که جان به جان آفرین تسلیم کرد. ایشان رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی مجلس بود و فوق العاده آدم نجیب و شریفی بودند. درگذشت ایشان را به خانواده یحیی زاده و مردم شریف تفت و میبد تسلیت می گویم.

  سرمربی گهر با اشاره به بازی استقلال عنوان کرد: همیشه بازی ما با استقلال سخت بوده و هست استقلال از تیم های بزرگ کشور است که بازی در لیگ قهرمانان آسیا را واگذار کرد و فشار روانی به این تیم آمده است و می خواهد بازی خوبی مقابل ما انجام دهد و خودش را از این شرایط خارج کند.

  سرمربی گهر افزود: تیم ما هم تا دلتان بخواهد کمبود بازیکن دارد مخصوصا در خط دفاعی. ساشا که دفاع وسط ما بود در ۲،۳ بازی است که او را نداریم. داود بکپور در بازی با تیم ملی نوجوانان رباط پاره کرد، عمار نیک خواه نیز مشکل شکمی پیدا کرده است. با این حال می خواهیم اصول جوانمردی را رعایت کنیم زیرا خودمان شانس داریم. می خواهیم بازی مردانه ای را ارائه کنیم.

  وی در مورد بیانیه اخیرش که در مورد مشکلات ورزشگاه آزادی نوشته بود، گفت: در سال ۱۳۵۳ که فکر می کنم بیشتر شما به دنیا نیامده بودید من دانشجو شدم. در سال ۱۳۵۳ ورزشگاه آزادی افتتاح شد که آن زمان فکر نمی کنم در کل تهران ۵۰۰ هزار ماشین هم وجود داشت. با این حال پارکینگ های متعددی احداث شده بود ولی هر رئیسی که آمد تعدادی از آنها را واگذار کرد. برای اتومبیلرانی، موتورسواری، سوارکاری، شرکت واحد، اسکیت، ووشو، تیر و کمان و اکنون ببینید مردم برای دیدن هر مسابقه چه مشکلاتی دارند و چه ترافیکی ایجاد می شود و پارکینگ کم داریم درحالی که آن زمان پارکینگ های زیادی پیش بینی شده بود. در کنار ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری هم آمدند ورزشگاه ۴۰ هزار نفری بسازند هیچکدام از شما هم نیامدید که ببینید اکنون هم ۵ یا ۱۰ درصد هم پیشرفت کرده است و چرا در دل پایتخت چنین شده است. یکی از مشکلات ما همین است. منِ مربی، من مدیرعامل، من بازیکن و من رسانه مقصر هستیم.

  مایلی کهن در پاسخ به این سؤال که یکی از تقصیرها هم متوجه این مسئله است که هر چیزی در جای خودش بیان نمی شود و امروز نشست خبری نیز پیش از بازی است و شما در مورد بازی بهتر است، صحبت کنید، گفت: یکی از دوستان سؤالی پرسید و من احترام گذاشتم و این حرف ها را زدم.

  وی ادامه داد: زمانی که به حریفم توهین می شود و به همکارم توهین می شود من از این قضیه خوشحالم؛ اما وقتی به من توهین می شود ناراحت می شوم و جوّ ورزشگاه به گونه ای شده است که حتی مسببان این جوّ نیز خودشان ناراحت می شوند. در بازی گهر با سپاهان هم وقتی به داور اهانت شد من چون کاری از دستم برنمی آمد زمین را ترک کردم. با این جو همه داریم ضرر می کنیم. قرار نیست در هر مسابقه ای که می بازیم آخرین مسابقه باشد.

  مایلی کهن افزود: بازی دورتموند و مالاگا را همه دیدید. بعد دقیقه ۹۰ هم گل زده شد. در قبل تر هم در بازی منچستر و بایرن هم همین اتفاق تکرار شد. ما می توانیم از نظر فنی غنی و بهتر باشیم حتی می توانیم بهتر از تیم ملی ۹۶ باشیم. هم از نظر اخلاقی و هم از نظر فنی، اما خودمان نخواستیم.

  وی در مورد درخواست باشگاه گهر برای برگزاری بازی با استقلال با حضور تماشاگران و اینکه حسن زاده گفته است، باید این درخواست به کفاشیان داده شود، گفت: باشگاه نامه زده است، اما این قضیه لوث شده و فکر نمی کنم اگر بازی با استقلال هم با حضور تماشاگر باشد کسی به ورزشگاه بیاید. در گذشته وقتی تیمی را محروم می کنیم می گویند درها را باز می کنیم تا هر کسی خواست بیاید بعد سپس از این قضیه عدول می کنیم؛ اما در زمینه درخواست ما می گویند نمی شود قانون را دور زد هر چند اگر این درخواست موافقت می شد خوشحال می شدیم.

  در پایان نشست وقتی خبرنگاری از مدیر روابط عمومی لیگ خواست که به مربیان تذکر داده شود که در نشست های خبری پیش از بازی فقط در مورد بازی صحبت شود و قانون در این زمینه مثل کنفدراسیون فوتبال آسیا اجرا شود، مایلی کهن باز هم واکنش نشان داد و گفت: من به اندازه سن شما موهایم سفید شده و قانون را بهتر می دانم؛ اما باید در همه نشست ها اینگونه باشد.

  استقلال بازی پایتخت تیم ملی خانواده رسانه زمین فوتبال محمد مایلی کهن ورزشگاه آزادی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها