• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36343

  مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان گفت، به شرافت و غیرت بازیکنان پرسپولیس ایمان و به جوانمردانه بازی‌کردن آنها برابر ذوب‌آهن اطیمنان دارد.

  پارس : حسین جباری زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، افزود: شرایط لیگ برتر به روزهای حساس خود رسیده و این سه هفته پایانی می تواند آبستن حوادث زیادی باشد. تا هفته پایانی چهره تیم های سقوط کننده و قهرمان مشخص نبوده و این از جذابیت های مسابقات لیگ برتر است.

  وی افزود: آلومینیوم همچنان امیدوار به بقا در مسابقات لیگ برتر است و در سه بازی پایانی برای کسب هر سه امتیاز به میدان می رود.

  مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان درباره دیدار گهر دورود و آلومینیوم المهدی در هفته سی ودوم لیگ برتر خاطرنشان کرد: آلومینیوم همچون برابر تیم ملوان بندرانزلی، با تمامی قوا و تلاش برای کسب سه امتیاز این دیدار به مصاف گهر می رود؛ هرچند که تیم گهر در شهر دورود تیمی خطرناک است اما تمامی توان کادرفنی و بازیکنان برای پیروزی و شکست تیم گهر به کار گرفته شده است.

  جباری زاده همچنین درباره دیدار ذوب آهن و پرسپولیس تهران گفت: به شرافت و غیرت بازیکنان پرسپولیس ایمان و به جوانمردانه بازی کردن آنها برابر ذوب آهن اطمینان دارم.

  وی با تأکید بر جوانمردانه بازی کردن تمامی تیم ها در سه هفته پایانی مسابقات لیگ برتر اضافه کرد: امیدوارم شاهد دیدارهای سالم و جوانمردانه ای از تمامی تیم ها باشیم، زیرا شاید بقا و قهرمانی تیم ها به بسیاری از بازی ها بستگی دارد و امیدوارم همچون گذشته شاهد دیدارهای پاک و سالمی از تمامی تیم ها باشیم و تمامی نتایج درون مستطیل سبز رقم بخورد.

  مدیرعامل باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان در پایان گفت: بقای تیم فوتبال آلومینیوم در لیگ برتر می تواند به احیا و توسعه ورزش هرمزگان کمک شایانی کند و امیدوارم این موضوع محقق شود تا شادی مردم هرمزگان در سال های آتی تداوم داشته باشد.

  دیدار تیم های گهر دورود و آلومینیوم المهدی هرمزگان از هفته سی ودوم لیگ برتر دوشنبه (۲۶ فروردین) ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی دورود برگزار می شود.

  بازی پرسپولیس ذوب آهن شادی فوتبال لیگ برتر مسابقات لیگ برتر تیم هرمزگان آلومینیوم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها