• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36205

  سرمربی تیم فوتبال الشباب عربستان گفت: تراکتورسازی میزبانی بسیار خوبی از ما کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازفارس، میشل پرودوم بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: بازی خیلی سختی بود. همانطور که دیروز گفتم برای دو تیم کار سخت بود. در جریان بازی فشار زیادی بر ما وارد شد و تراکتورسازی با در اختیار داشتن توپ حمله می کرد. در نیمه دوم فشار این تیم را کم کردیم، دنبال تساوی بودیم و زیاد به پیروزی فکر نمی کردیم. وقتی توانستیم بازی را کنترل کنیم فرصت به دست آوردیم که ضدحملات خوبی در نیمه اول داشته باشیم و در نیمه دوم با استفاده از این تفکر به گل برسیم.

  وی افزود: بازیکنان ما هیچ وقت در چنین جوی قرار نگرفته بودند و خیلی برایمان خطرناک بود، برخی اوقات حضور هواداران روی تیم مهمان و برخی اوقات استرس تماشاگران روی میزبان تأثیر منفی می گذارد. در صورت تساوی هم از نتیجه راضی بودیم اما بر اثر موقعیتی که به دست آوردیم توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و با قرار گرفتن در صدر جدول راه صعود را طی کنیم.

  سرمربی الشباب خاطرنشان کرد: از میزبانی تراکتورسازی از زمان ورود تشکر می کنم، هیچ وقت چنین میزبانی ندیده بودم. امروز دفاع خیلی خوبی کردیم. فشاری که روی تراکتورسازی آوردیم نتیجه داد. بازی در ریاض برایمان تجربه خوبی بود و با فشاری که روی این تیم آوردیم اجازه ندادیم آنها کار خود را انجام دهند. درست است که از ضدحمله به گل رسیدم اما باید بدانیم این روش یکی از مهم ترین اسلحه های فوتبال است.

  وی در مورد شکست استقلال مقابل الهلال گفت: بازی دیروز الهلال را ندیدم، این تیم بسیار قوی است، نمی دانم در آن بازی چه اتفاقی افتاد چرا که آن مسابقه را ندیده ام.

  پرودوم در مورد اینکه این بازی مثل مسابقه هفته قبل ۲ تیم زیبا نبود، تأکید کرد: درست است در این بازی مثل مسابقه رفت نبودیم دلیل این موضوع شناخت ۲ تیم از یکدیگر بود، آنها هم مثل ما ترس داشتند و فکر می کنم به همین دلیل این مسابقه مثل بازی عربستان زیبا نبود.

  وی در مورد اینکه بازیکن تعویضی اش لوکاس گلزنی کرد، گفت: برای تعویض هر مربی دنبال بهترین راه است. در این امر موفق بودم لوکاس بازیکن بسیار سرعتی است و دیدم جریان بازی طوری است که به یک بازیکن سرعتی نیاز داریم که از او استفاده کردم و توانستیم موفق شویم.

  استرس استقلال بازی تراکتورسازی تبریز جدول عربستان فوتبال تیم بازیکنان نگرفته

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها