• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36179

  تمام عکاسان بازی تراکتورسازی و الشباب در یادگار امام تبریز حاضر در ورزشگاه پشت دروازه تیم الشباب قرار گرفتند و تنها یک عکاس که عربستانی است، پشت دروازه تراکتورسازی کمین کرده است.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، پیش از بازی تراکتورسازی تبریز با الشباب عربستان تمام بازیکنان تیم تراکتورسازی به نام مورد تشویق تماشاگران این تیم قرار گرفتند.

  محمد ابراهیمی که در لیست ۱۸ نفره تراکتورسازی قرار ندارد نیز چندین بار مورد تشویق تماشاگران تراکتورسازی قرار گرفت.

  اسکوربورد ورزشگاه تنها نتیجه بازی و پرچم دو تیم را نشان داد و صحنه های بازی از آن پخش نمی شود.

  سردار غزنوی، عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی از سمت خود استعفا داد؛ این استعفا پیش از بازی تراکتورسازی صورت گرفته بود.

  تماشاگران تراکتورسازی با پرچم ایران و تیم تراکتور به تشویق این تیم پرداختند؛ همچنین پرچم بزرگ ایران در طبقه دوم ورزشگاه روبروی جایگاه نصب شده است.

  تمام عکاسان حاضر در ورزشگاه پشت دروازه تیم الشباب قرار گرفته و تنها یک عکاس که عربستانی است، پشت دروازه تراکتورسازی کمین کرده است.

  خطوط تلفن های همراه در ورزشگاه به خوبی آنتن می دهد، اما سرعت اینترنت خبرنگاران بسیار پایین است و بعضی خبرنگاران ترجیح می دهند که با فاکس یا تلفن گزارش خود را ارسال کنند.

  افشین دبیری مدیر باشگاه دبیری تبریز از میهمانان ویژه این بازی در جایگاه حضور دارد. قاسم دهنوی در نیمه دوم در ترکیب تیم تراکتورسازی قرار گرفت.

  مرتضی اسدی در دقیقه ۶۰ بازی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

  بازی تیم های تراکتورسازی تبریز با الشباب عربستان تا دقیقه ۸۷ با نتیجه یک بر صفر به سود تیم عربستانی در جریان است.

  ایران بازی تراکتورسازی تبریز تلفن تلفن های همراه سرعت اینترنت عربستان هیئت مدیره تراکتورسازی تیم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها