• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36030

  هافبک تیم ذوب‌آهن گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و با توجه به راهیابی به فینال جام حذفی با روحیه در مقابل ما قرار خواهد گرفت و بازی خوبی را ارائه خواهد کرد.

  به گزارش پارس ، قاسم حدادی فر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، اظهارکرد: بازی با پرسپولیس بسیار مهم است و سه امتیاز آن حیاتی است و ما باید بتوانیم در روز جمعه پرسپولیس را شکست دهیم.

  وی افزود: پرسپولیس تیم بزرگی است و با توجه به راهیابی به فینال جام حذفی با روحیه در مقابل ما قرار خواهد گرفت و بازی خوبی را ارائه خواهد کرد.

  هافبک تیم ذوب آهن ادامه داد: ذوب آهن نیز شرایط مناسبی دارد و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته است و برای کسب سه امتیاز بازی جمعه به میدان می رود.

  حدادی فر خاطرنشان کرد: امیدوارم باخت دو بازی قبل به پرسپولیس تیم ما را به خود آورده باشد و بتوانیم با ارائه یک بازی خوب و تاکتیکی این تیم را شکست دهیم تا در جدول رده بندی با خیال راحت تری به مصاف دو تیم باقی مانده برویم.

  وی خاطرنشان کرد: هواداران ذوب آهن جمعه با حمایت گسترده خود می توانند یکی از تاثیرگذارترین علت های پیروزی تیم ما باشند.

  همچنینی محمد برجلو مدافع تیم ذوب آهن به خبرنگار ایسنا گفت: تیم ذوب آهن برای بازی با پرسپولیس استراتژی خاصی اتخاذ کرده و این استراتژی در تمرینات نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

  وی افزود: بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس حساسیت بالایی برای ما دارد و این بازی را حتما باید پیروز شویم تا بتوانیم خود را به یک نقطه آرامش برسانیم.

  مدافع تیم ذوب آهن ادامه داد: باخت به پرسپولیس در دو بازی گذشته درس خوبی به ما داد در حالی که ما نباید در بازی جام حذفی بازنده می بودیم چرا که خود پرسپولیسی ها هم می گفتند شما بد شانس بودید.

  برجلو عنوان کرد: تیم ما در بازی روز جمعه از لحاظ فوتبالی برتر خواهد بود و فوتبال بهتری را ارائه خواهد کرد هرچند که تیم پرسپولیس نیز از لحاظ مهره تیم کاملی است و اگر مشکلات متعدد گریبان گیر این تیم نبود آنها جایگاه مناسبتری داشتند.

  وی خاطرنشان کرد: اگر پیروز بازی پرسپولیس شویم در جدول وضعیت بهتری خواهیم داشت و از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار می گیریم و برای رسیدن به این مهم حمایت هوادارن را احتیاج داریم که امیدوارم جمعه به ورزشگاه بیایند.

  اصفهان بازی پرسپولیس جام حذفی جدول دانشجویان ایران ذوب آهن فوتبال مشکلات تیم
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها