• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36013

  سرپرست سازمان لیگ ضمن اعلام دلایل انتخاب زمان برگزاری فینال جام حذفی بین تیم‌های پرسپولیس و سپاهان، گفت: انتظار داریم که مدیران دو باشگاه در خصوص مکان بازی فینال جام حذفی به توافق برسند چون اگراین اتفاق نیفتد طبق اساسنامه وارد عمل خواهیم شد.

  به گزارش پارس ، مهدی تاج در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص دلیل انتخاب ۱۴ اردیبهشت برای برگزاری فینال جام حذفی و تعیین مکان آن ضمن بیان مطلب فوق گفت: منطقی نبود که فینال جام حذفی را پس از رقابت های مقدماتی جام جهانی برگزار کنیم چون طبق برنامه از پیش تدوین شده رقابتهای لیگ برتر و آزادگان باید در تاریخ بیستم اردیبهشت به پایان برسد، ضمن اینکه به دلیل آغاز فصل نقل و انتقالات تیم ها از جمله دو تیم پرسپولیس و سپاهان شاهد تغییرات و جابه جایی های زیادی خواهند بود که این موضوع ممکن است باعث لطمه خوردن آنها بشود.

  وی در همین خصوص افزود: از همه مهمتر تیم ملی سه بازی حساس را در مرحله مقدماتی جام جهانی پیش رو دارد و سرمربی تیم ملی انتظار دارد که بازیکنان تیم ملی را به طور کامل در اختیار داشته باشد به همین دلیل با توجه به بررسی ها مختلفی که با همکارانمان در سازمان لیگ داشتیم به این جمع بندی رسیدیم که چهاردهم اردیبهشت می تواند بهترین زمان ممکن برای برگزاری فینال جام حذفی است.

  سرپرست سازمان لیگ در خصوص تعیین ورزشگاه میزبان فینال جام حذفی تاکید کرد: انتظار ما این است که مدیران دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس طی نشستی در تاریخ بیست و هفتم فروردین در خصوص مکان بازی فینال جام حذفی به توافق برسند چون اگراین اتفاق نیفتد طبق اساسنامه وارد عمل خواهیم شد.

  وی در خصوص پرتاب مواد محترقه به درون زمین توسط برخی از هواداران استقلال در بازی این تیم با تیم الهلال گفت: ما در خصوص این موضوع به مسئولان باشگاه استقلال هشدار داده بودیم، به هرحال فوتبال برد و باخت دارد و همانطور که استقلال در عربستان الهلال را شکست داد این بار در آزادی مغلوب این تیم شد که این موضوع پرتاب مواد محترقه توسط برخی از هواداران استقلال به اطراف زمین را توجیه نمی کند.

  تاج تصریح کرد: قطعا نمایندگان AFC این موارد را گزارش خواهند داد که جرایمی را برای استقلالی ها در پی خواهد داشت البته تا آن جا که مطلع شده ایم خود مسئولان استقلال برای شناسایی و برخورد با عوامل این موضوع دست به کار شده اند تا با برخورد با آنها در بازی های دیگر شاهد تکرار چنین مواردی نباشیم. امیدوارم برای آخرین بار شاهد چنین مواردی در میزبانی تیم های ایرانی باشیم.

  استقلال بازی باشگاه سپاهان پرسپولیس جام حذفی رقابت های مقدماتی جام جهانی سازمان لیگ عربستان مرحله مقدماتی جام جهانی مهدی تاج

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها