• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36010

  مهاجم الهلال می‌گوید این تیم از جو ورزشگاه آزادی نترسیده بود و با تماشاگران ایرانی آشنایی داشت.

  به گزارش پارس ، یاسر القحطانی پس از پیروزی الهلال برابر استقلال در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، درباره این بازی اظهار کرد: بازی بسیار سختی را بردیم. آمده بودیم شکست دور رفت را جبران کنیم و امیدهای خود را برای صعود از گروه زنده نگه داریم که فکر می کنم خیلی خوب این کار را انجام دادیم و مزد بازی تاکتیکی مان را گرفتیم.

  وی ادامه داد: البته ما در بازی رفت هم خیلی خوب بازی کردیم و باید سه امتیاز را می گرفتیم. امروز مهمترین چیز برای ما کسب سه امتیاز بود.

  قحطانی درباره جوی که در ورزشگاه آزادی برای الهلال به وجود آمده بود، گفت: ما از این جو نمی ترسیم. برای تیم بزرگی مثل الهلال این فضا سخت نیست. ما قبلا هم در ایران بازی کرده ایم و با تماشاگران ایرانی آشنا بودیم. خود من چند بار با الهلال به آزادی آمده بودم و به هیچ عنوان از این جو نترسیدیم.

  او درباره اینکه گفته می شود در بازی رفت با مهدی رحمتی رفتار خوبی نداشت گفت: این اتفاق ها در فوتبال کاملا طبیعی است. موضوعی بود که بین من و او پیش آمد اما خیلی جدی نبود و همه چیز همان موقع تمام شد.

  مهاجم با سابقه الهلال همچنین درباره حنیف عمران زاده گفت: فکر می کنم شماره ۵ استقلال بازیکن خیلی خوبی است. من با او مشکلی ندارم.

  این بازیکن در پاسخ به این سوال که فکر می کنی چقدر الهلال شانس صعود دارد گفت: با نتیجه ای که ما گرفتیم همه تیم ها شانس صعود به دور بعد را دارند. امروز نتیجه خوبی گرفتیم و امیدوارم در دو بازی بعد با کسب نتایج لازم به مرحله بعد صعود کنیم.

  قحطانی در پایان درباره ارزیابی خود از فوتبال ایران به ایسنا گفت: ایران همیشه یکی از قدرت های فوتبال آسیا بوده است. به نظر من فوتبال ایران در چند سال گذشته پیشرفت کرده و روند خوبی داشته است.

   

  استقلال ایران بازی حنیف عمران زاده دانشجویان ایران فوتبال فوتبال آسیا فوتبال ایران ورزشگاه آزادی الهلال
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها