• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35985

  محمد رویانیان از زمان مشخص شده برای برگزاری فینال جام حذفی انتقاد کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، با انتقاد از تاریخ مشخص شده برای برگزاری فینال جام حذفی، اظهار کرد: ما از تاج و سازمان لیگ گله داریم. نمی دانیم چگونه این تصمیم را گرفته اند. در اصفهان می گویند که تاج مخالف سپاهان است، اما خروجی تصمیم های سازمان لیگ طور دیگری شده است و در واقع این تاریخ به نفع سپاهان است.

  وی ادامه داد: نمی دانم چرا باید ۱۴ اردیبهشت با سپاهان بازی کنیم. بازی ما با ملوان را هم روز دهم گذاشتند. یعنی ما بعد از بازی با ذوب آهن سه هفته بازی نداریم و در بازه ی ۱۰ روزه دهم تا بیستم اردیبهشت باید سه بازی انجام دهیم.

  رویانیان گفت: چرا بازی ما با ملوان را زودتر نمی گذارید؟ این تاریخ به نفع سپاهان است. شما ببینید اعضای هیات رییسه سازمان لیگ چه کسانی هستند. آیا چون ما در سازمان لیگ عضو نیستیم، باید سر ما را ببرند. من از تاج خواهش می کنم که به این موضوع دقت کند.

  مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: چرا ما باید چوب بازی های آسیایی سپاهان را بخوریم، چه اجباری است که ما روز دهم با ملوان بازی کنیم. این بی عدالتی و جفا در حق پرسپولیس است. بازیکنان ما سه هفته بازی نمی کنند و این باعث افت آنها می شود.

  اصفهان بازی باشگاه پرسپولیس پرسپولیس جام حذفی دانشجویان ایران ذوب آهن سازمان لیگ حق جفا

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها