• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35981

  دبیر سازمان لیگ از برگزاری قطعی بازی استقلال و گهر در روز ۲۳ فروردین خبر داد.

  به گزارش پارس ، به نقل از ورزش سه، علی کاظمی، در نشست خبری امروز خود درباره مسایل مختلفی صحبت کرد که بخشی از مهم ترین صحبت هایش به این شرح است:

  * طبق آیین نامه سازمان لیگ مکان برگزاری فینال جام حذفی باید طبق قرعه کشی میان اصفهان یا تهران انتخاب شود. اما اگر استانی باشد که امکانات لازم برای برگزاری این بازی را داشته باشد، با توافق طرفین در میان گزینه های میزبانی قرار می گیرد و مجددا به قید قرعه مشخص خواهد شد. همه این صحبت ها این است که حقی از تیمی ضایع نشود.

  * بازی استقلال و گهر با وجود درخواست هایی که از سوی باشگاه استقلال وجود داشت به تعویق نخواهد افتاد و در همان تاریخ ۲۳ فروردین برگزار می شود.

  * ما اصلا در جام حذفی نایب قهرمان نداریم بنابراین طبق قانون نماینده چهارم ایران در فصل بعد لیگ قهرمانان آسیا از لیگ برتر خواهد بود.

  * آیین نامه نقل و انتقالات فوتبال ایران تحت نظارت AFC است. مواد آن به فدراسیون های ملی ابلاغ شده است، ضمن این که فیفا هم اصلاحاتی روی آن انجام داده است. کمیته نقل و انتقال سازمان لیگ به ما اعلام کرد که باید بر اساس اصلاحات فیفا عمل کنیم و برای این که نقطه نظر باشگاه ها را داشته باشیم، به اتحادیه باشگاه های فوتبال ماموریت داد تا نظر باشگاه ها را هم دریافت کند. قرار شد در جلسه ای که پیش از اتمام ماه فروردین برگزار می شود آیین نامه نهایی نقل و انتقالات برای تصویب شدن به فدراسیون فرستاده شود.

  * این جزو اختیارات فدراسیون های ملی است که تعداد نقل و انتقالات بین تیم های یک لیگ کاهش یا افزایش پیدا کند. این پیشنهاد وجود دارد که تعداد نقل و انتقال بین تیم ها لیگ برتر از شش بازیکن کاهش پیدا کند.

  استقلال اصفهان ایران بازی باشگاه استقلال جام حذفی سازمان لیگ فوتبال ایران فیفا لیگ قهرمانان آسیا
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها