• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35929

  کورش باقری سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان اسامی ۱۶ وزنه‌‌‎بردار را برای حضور در دور جدید تمرینات تیم ملی بزرگسالان اعلام کرد.

  به گزارش پارس ، به نقل ازمهر و در المپیک ۲۰۱۲ لندن وزنه زدند، از جمله بهداد سلیمی، سجاد نوشیروانی، نواب نصیرشلال، کیانوش رستمی و سهراب مرادی به چشم نمی خورد که البته تعدادی از این وزنه برداران با مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند.

  پس از برپایی نخستین اردوی تیم ملی بزرگسالان در اهواز، دور جدید تمرینات تیم ملی از ۳۰ فروردین ماه با این نفرات در محل کمپ تیم های ملی برگزار می شود:
  دسته ۵۶ کیلوگرم: حسن گل پرور (همدان)
  دسته ۶۲ کیلوگرم: مجید عسکری (هرمزگان)
  دسته ۶۹ کیلوگرم: میلاد خسروی (مازندران)
  دسته ۷۷ کیلوگرم: رسول تقیان (اصفهان) ، علی میری (آذربایجان غربی) و حسین بیرانوند (مازندران)
  دسته ۸۵ کیلوگرم: وحید خدادادی (خوزستان)
  دسته ۹۴ کیلوگرم: سعید محمدپور و امین زارعی (اردبیل) و یاسین باقری (خوزستان)
  دسته ۱۰۵ کیلوگرم: کیا قدمی و عماد باقری (کرمانشاه) و محسن بهرام زاده (بوشهر)
  دسته ۱۰۵+ کیلوگرم: رشید شریفی و امیر حسین نظام الرعایا (اصفهان) و بهادر مولایی (مازندران)

  پیش از این قرار بود دور جدید تمرینات تیم ملی با هدف آماده سازی برای شرکت در بازی های کشورهای اسلامی برگزار شود اما با توجه به تعویق این رقابتها، ملی پوشان از ۳۰ فروردین ‍ ماه برای شرکت در رقابتهای وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا آماده می شوند.

  این رقابتها طی روزهای ۳۰ خرداد تا ۵ تیر ماه سال جاری در آستانه قزاقستان برگزار می شود و تیم ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی در آن شرکت خواهد کرد.

   

  آذربایجان غربی اردوی تیم ملی اصفهان المپیک بازی های کشورهای اسلامی تیم ملی تیم های ملی سرمربی تیم ملی قزاقستان وزنه برداری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها