• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35842

  ملی پوش المپیکی وزنه‌برداری ایران، دلیل اصلی ناراحتی ملی پوشان المپیکی را طرز برخورد کوروش باقری می‌داند.

  پارس : سعید محمدپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، اظهار کرد: ناراحتی ملی پوشان المپیکی دعوت نشدن به تیم ملی نیست و در اصل مشکل بچه ها طرز برخورد است به طوری که آن ها دوست دارند مربی شان در هر جا هوای شاگردانش را داشته باشد و در یک جمع بزرگی که حضور دارند شخصیت قهرمان المپیک را حفظ کند.

  وی ادامه داد: بهداد سلیمی که تمام مدال ها را به نام خود ثبت کرده و مردم به او احترام می گذارند دوست دارد مربی اش نیز برایش ارزش قائل شود اما اخلاق آقای باقری به گونه ای است که شخصیت بچه ها را خرد کرده است. البته خیلی خوب می شد آقای باقری جلسه ای بگذارند و بین خودمان مشکل را حل کنیم اما تا الان نخواسته اند جلسه ای برگزار کنند.

  محمدپور درباره دلیل دعوت نشدن ملی پوشان المپیکی به تیم ملی نیز تصریح کرد: حرف آقای باقری این است که چون ملی پوشان المپیکی با وزنه تمرین نداشتند به تیم ملی دعوت نشدند و باید رکوردگیری کنند در حالی این وزنه بردارها دو، سه سال فیکس تیم ملی بودند و پس از هر مسابقه ای با آمادگی ۹۰ یا ۱۰۰ درصد به اردوها نیامده اند و در اردوها بوده که به آمادگی رسیده اند بنابراین این حرف کوروش باقری درست نیست و نمی دانم به چه دلیل باقری پس از المپیک این قدر تغییر کرده و تفکراتش نسبت به قبل از المپیک متفاوت شده است.

  وزنه بردار دسته ۹۴ کیلوگرم با اشاره به مسابقات جهانی ورشو بیان کرد: ملی پوشان المپیکی دنبال این هستند زحمتی که چند سال کشیده اند و شبانه روز در اردو بوده اند به بار بنشیند اما اگر به این صورت پیش رود و در مسابقات جهانی ملی پوشان المپیکی حضور نداشته باشند، شکی در آن نیست که تیم ملی ایران نتیجه ای همانند مسابقات فرانسه و المپیک نخواهد گرفت چرا که برای درست کردن چنین تیمی حداقل دو، سه سال زمان نیاز است. از سوی دیگر زحمتی که بچه ها که کشیده اند نیز به جایی نمی رسد.

  اخلاق المپیک ایران تیم ملی تیم ملی ایران دانشجویان ایران فرانسه وزنه برداری ملی المپیکی

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها