• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35840

  " زیباترین لحظات زندگی‌ام رقم خورد. احساس می‌کنم که جام قهرمانی را بالای سر بردم. " یورگن کلوپ در نشست خبری پس از پایان بازی این گونه از خوشحالی خود پس از پیروزی برابر مالاگا سخن گفت.

  به گزارش پارس ، به نقل از ورزش سه، زردپوشان دورتموند شبی رویایی را در" زیگنال ایدونا پارک" پشت سر گذاشتند و موفق شدند در دقایق پایانی با زدن دو گل مالاگا را شکست دهند و پس از مدت ها به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.

  یورگن کلوپ، سرمربی دورتموند از پیروزی تیمش ابراز خوشحالی کرد و گفت: زیباترین لحظات زندگی ام رقم خورد. شبی به یاد ماندنی را پشت سر گذاشتیم. نمی توانم احساساتم را بیان کنم. احساس می کنم که به یک روانپزشک احتیاج دارم. انگار جام قهرمانی را بالای سر بردم. شب عجیبی بود.

  او افزود: پس از پایان بازی من و دستیارانم با تعجب به هم نگاه می کردیم و به هم می گفتیم آنچه اتفاق افتاد، یک جنون محض بود. این زیباترین لحظات زندگی ام بود. بازی بسیار زیبا و هیجانی بود. خوشحالم که در خانه جشن صعود گرفتیم. نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم. در خط دفاعی عملکرد خوبی نداشتیم اما از نتیجه راضی هستم.

  کلوپ درباره عملکرد داوری گفت: گل سوم را ندیدم اما در گل دوم مالاگا شک دارم. سخت است که بتوان درباره درست بودن گل ها صحبت کرد.

  بازی لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی زندگی زیباترین احتیاج مالاگا کلوپ لحظات روانپزشک

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها